Reklama
Strona główna Inne Artykuł sponsorowany

Darmowy kurs na sekretarkę

4

Agencja Pracy Tymczasowej PRACOWNIK zaprasza kobiety i mężczyzn, którzy są lub nieaktywni zawodowo do udziału w darmowym kursie zawodowym przygotowującym do pracy na stanowisku sekretarki.
Kurs zostanie przeprowadzony w ramach projektu "Znajdź pracę dla Siebie" współfinansowanego ze środków w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Początek kursu w połowie maja.

 

 

W kursach mogą brać udział osoby zameldowane na terenie miasta lub gminy Ozorków. Organizator zapewnia darmowy dowóz na miejsce szkolenie oraz darmowe wyżywienie. Uczestnicy otrzymają także jednorazowe w wysokości 480 zł (brutto).

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 505 065 777 lub odwiedzenie biura APT PRACOWNIK w Ozorkowie przy ul. Listopadowa 9a (Budynek Inkubatora Przedsiębiorczości, wejście od strony podwórka).

4 KOMENTARZE

    • Najlepiej stwierdzić-„wyłudzacze”.No po co ma się tutaj cokolwiek kręcić?Zastanów się człowieku przed ferowaniem wyroków!

  1. drogi Andrzeju, nie słyszałeś nigdy o środkach unijnych, które finansują takie programy, przyczyniające się do tego aby taki czlowiek jak Ty znalazł wreszcie pracę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version