Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

W 2011 r. w Ozorkowie ruszy sklep Muszkieterów

22
W Ozorkowie powstanie Intermarche – informuje Express Ilustrowany. – Planujemy wybudować spożywczy o powierzchni całkowitej 900 mkw. – mówi Bartłomiej Tarłowski z poznańskiej spółki Grupa "Muszkieterów", która kupiła teren.

– Zazwyczaj w takim sklepie, jak ten przy ul Lotniczej, zatrudniamy 40 osób. Otwarcie naszej placówki w Ozorkowie planujemy na 2011 r. Jeszcze nie jesteśmy w stanie podać dokładniejszej daty.

– Jesienią, po ponad 20 latach starań, udało się nam sprzedać szkielet, czyli niedokończoną przychodnię zdrowia, która nie nadawała się do adaptacji na blok mieszkalny z uwagi na zbyt wysokie koszty – mówi Izabela Dobrynin , rzeczniczka ozorkowskiego ratusza. – Inwestor zapłacił nieco ponad 3 mln zł. Z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży nieruchomości jedna czwarta zasiliła budżet powiatu zgierskiego, a reszta trafiła do Skarbu Państwa. Urząd Miasta Ozorkowa wydał już nowemu właścicielowi dokumentację związaną z warunkami zabudowy.

 

22 KOMENTARZE

 1. ciekawe czy rezydenci szkieletu(patrz->społeczność gimnazjum) będzie miała zniżki jakieś w intermarche za utrate tak bardzo dla nich ważnego miejsca:D:D… hahah

 2. nareszcie to powinno być już 5 lat temu tylko głupie blokowanie przez kupców z przejścia że tylko bronią miejsc pracy aoni bronią swego biznesu

 3. A moim zdanie to szkielet powinni zostawić (przecież to prawie zabytek) albo przynajmniej w nim parking piętrowy zrobić ;P

 4. Takie są prawa wolnego rynku
  Kto chciał kapitalizmu ja mający 18 lat czy Ci kupcy ?? Konkurencyjność i cena sie teraz liczy dla ludzi ,a nie kogos biznes.

 5. Kupcy to powinni się cieszyć, ponieważ coraz bardziej zapominana ul. Kupiecka znowu może odzyskać swój dawny „blask” , gdzie obok centrum Ozorkowa było najwięcej sklepów. Dopiero teraz pojawią się klienci, ponieważ osoby, które pojadą na zakupy do intermarche być może wejdą i na kupiecką. Owszem spożywczakowi będzie się ciężko utrzymać, ale już co innego będzie z chemią.

  Ogólnie jestem zdania, że nieważne co tam będzie i kto to kupił, może tam być nawet i burdel jak dla mnie , ale WRESZCIE szkielet przestanie istnieć. Szkoda tylko ,że 3mln zł przeszły naszemu miasto obok nosa.

  • władze naszego grajdołka stawiają tylko i wyłącznie na handel, ale przecież u nas nie ma już kto kupować w tych sklepach.
   DAJCIE ludziom pracę a pójdą do sklepów i wydadzą zarobioną kasę. Bezrobocie jest ogromne i na nowe miejsca pracy nie ma widoków /chyba że za ladą lub na kasie/

 6. Zgadzam się w 100 % z poprzednim komentarzem widać, że gospodarza mamy przedniego gdyż wypuścił z ręki kurę niosącą złote jajka. Przecież miasto mogło sprzedać ten obiekt i poświecić te środki chociażby na remont obskurnego ratusza. Nie było pieniędzy na jego dalsze dokończenie, nie ma pieniędzy na drogi na nic w mieście i wpuszcza się kasę z miasta. Przecież miasto było w jego posiadaniu i mogło sprzedać ten obiekt i racjonalnie rozdysponować środki. Miasto jest nieudolne w ogóle nie pozyskuje środków unijnych w przeciwieństwie do innych miast i gmin w naszym bliskim sąsiedztwie. Miejmy nadzieje, że nowe wybory samorządowe przetną tę złą passę dla naszego miasta:-)))

 7. Tym,którzy trafią tam do pracy składam wyrazy współczucia, a tym, którzy wpuścili ich do naszego miasta życzę znalezienia tam pracy.

  • zakupy, tak choć cen nie mają atrakcyjnych ale w pierwszych dniach jak będą „promocje” tak zwane, tzn towar na niskiej marży to może będę raz czy dwa.

 8. będzie jak z liderem a obecnie tesco-większość była przeciw a teraz jest za, kto bedzie chciał to będzie tam chodził

 9. — heheh towar w muszkieterach czesto pozostawia wiele do zyczenia i nie ma chemi w nim ale za to powstanie nam BIEDRONKA i co wy na to ?????

 10. 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿
  Ale będzie lipa : P Zniszczą nam siedlisko zła : P a co tam płonie babilon płonie 🙂

 11. TO NIE JEST ZWYKŁY SZKIELET! TO NADZWYCZAJNY POMNIK GŁUPOTY KAPITALISTÓW NAD KOMUNISTAMI… ZLIKWIDOWALI WSZYSTKIE ZŁOCIUTKIE KURY ( PATRZ ALBO MÓW- ZAKLADY ) , A TERAZ CHWALĄ SIĘ ŻE KTOŚ GO KUPIŁ. ZAŁOŻENIA,ŻE TO MIAŁA BYĆ OGROMNA PRZYCHODNIA,BYŁY WSPANIAŁE.. UTOPIONO W NIM JUŻ WTEDY MILIOMY ZŁ. PRAWIE KAŻDY MIESZKANIEC OZORKOWA MA W TYM DZIELE SWÓJ KAWAŁEK PODŁOGI…. TAK JAK MORFEUSZE W SWOICH UDZIAŁACH W SPÓŁCE… KTO WŁAŚCIWIE NA TYM ZYSKA?! JAK ZWYKLE CWAŃSZY!

 12. Czy ktoś ma jakieś(wiarygodne),informacje kiedy mają zostać otworzone nowe obiekty handlowe na terenie Ozorkowa?
  (np;InterMarche, Biedronka, Lidl, Aldi, Netto i inne?).
  Bardzo proszę o odpowiedź.
  Z góry wszystkim dziękuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version