Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

Ile zarobi burmistrz?

20

Rada Miejska Ozorkowa ustaliła wynagrodzenie burmistrza. Komisja Oświaty wnioskowała, by obniżyć jego pobory. Ostatecznie jednak radni zdecydowali, że burmistrz będzie w tym roku zarabiał tyle, ile do tej pory, bo obniżka byłaby zbyt krzywdząca.

Na płacę szefa urzędu składa się: pensja zasadnicza, która wynosi 3.900 złotych, dodatek funkcyjny 1.600 złotych, dodatek specjalny 1.650 złotych i dodatek stażowy wysokości 13 procent płacy zasadniczej. Łącznie daje to 7.657 złotych. 

BLIŻEJ CIEBIE 2007-01-27
TEKST : (JAZ)

20 KOMENTARZE

 1. Wy zróbcie tyle co on i wtedy pogadamy. Zresztą będąc na jego stanowsiku pewnie wnioskowalibysmy o podwyzszenie zarobkow. Dwulicowi idealiści.

 2. Na tego typu stanowiskach jest tak, że im więcej im się płaci tym mniej robią. Jakby zarabiał tyle co przeciętny człowiek to dopiero nabrałby szacunku do pieniądza, pracy i do innych ciężko pracujacych ludzi. A tak dostaje kupe kasy tylko dlatego, że stanowisko jest „odpowiedzialne”, a gdyby nawet doprowadził miasto do ruiny finansowej to nikt go sądzić za niegospodarność nie będzie, więc gdzie ta odpowiedzialność?.
  No i oczywiście pomijam fakt przekrętów i nadużyć.

 3. HE he he dobre za mu placa tyle kasy ? wstyd co on robi w tym ozorkowie takiego? wystarczy spojzec na budynek przy stacji kolejowej ale obciach!!!a ludzie pracuja po nocach i maja takie grosze . !!!!!!

 4. jeszcze wroce do tematu mieszkam za granica Polski jak wyjechalam 9 lat temu tak ten Ozorkow nic sie zmienil oprocz zarobkow ludzi zajmujacych takie to wlasnie stanowiska jak nasz burmistrz.

 5. O ile mi wiadomo, to budynek na stacji PKP należy do PKP i UM nic nic z nim nie może zrobić. Wchodzą jedynie w grę rozmowy Urzędu z PKP o ew. remoncie stacji.

 6. Naiwni Ozorkowianie!
  Pan G. w drugiej i ostatniej swojej kadencji robi co chce nie mając już nic do stracenia i śmieje się z nas!
  Nauczyciele dostają podwyżki (przecież są tacy biedni)
  Niekompetencja trwa i rośnie psując reputację prawdziwym nauczycielom!
  Zresztą niekompetencja to większość stanowisk obstawionych przez pana G.
  Np. hala sportowa MOSiR gdzie pracownicy są traktowani jak gorszy gatunek jednak chyba ze strachu pozwalają na takie rzeczy. Gdy zobaczyłam jak odnosi się do dzieci od razu wypisałam z zajęć swoje!
  Dyrektor basenu miał mieć wspaniałe pomysły na uzdrowienie sytuacji
  finansowej tej placówki i co?
  Teraz czekamy na kolejny pseudo konkurs by wcisnąć swojego. A nawiasem mówiąc chwilowo obowiązki dyrektora pełni jedna z kasjerek i przez wda tygodnie jak sądzę zrobiła
  więcej niż jej poprzednicy przez dwa lata,wystarczy popatrzeć na czystość!
  G. chciał wcisnąć na to stanowisko swojego kolegę pana B. nie mającego blatego pojęcia o sprawie podczas gdy kompetentni, doświadczeni ludzie Ozorkowianie nie są mile widziani (dawny wice basenu doceniany w Łodzi)!
  A co z pieniędzmi które zapłaci U.M. (z naszych kieszeni) za bezprawne zwolnienia pracowników odwołujących się do sądu pracy i wygrywających te sprawy!
  Jeszcze o wielu rzeczach dowiemy się za 4 lata!
  Rozpacz!

 7. macie basen…wszystko macie 😉 nie możecie przecież obwiniac burmistrza ze zarabiacie tak malo a on tak duzo…na niektórych WSIACH! sołtysi zarabiają wiecej!

 8. chetnie , lecz nie moge zostac Burmistrzem bo mieszkam za Oceanem ale czemu nie hi hi moze kiedys …….dobra koncze ten temat szkoda czasu….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version