Strona główna Sport Piłka nożna

KOTAN nie traci tempa !!!

13

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli zawodnicy Ozorkowskiego Kotana. Na własnym boisku wysoko i pewnie pokonali drużynę TYGRYSA Solca Wielka 8:2 !!! Hat Trick w tym spotkaniu zaliczył Michał Przybysz, były to jego pierwsze gole zdobyte dla Kotana. Ponadto na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Mateusz Kangier, oraz po jednym razie Mateusz Wrochna, Damian Gurdziel i Piotr Rosiak. Zespół Kotana rozwiązał worek z bramkami już w 4 minucie meczu, za sprawą Piotra Rosiaka, który po raz pierwszy w ligowym sezonie wyszedł na boisko w podstawowej jedenastce. Drużyna gospodarzy w pierwszej połowie z regularnością szwajcarskiego zegarka nokautował rywala – początek spotkania to gol co 5 minut !!! W drugiej połowie ozorkowscy piłkarze zwolnili tempo, skupili się raczej na treningu zagrywek taktycznych, gdyż o wynik wszyscy mogli być już spokojni. Konsekwencją tych ćwiczeń była utrata dwóch goli po kontratakach gości.

Piłkarze po spotkaniu przeanalizowali wraz z trenerem swoją grę i już myślą o kolejnej konfrontacji, która już w niedzielę 24 września o godzinie 14.00 (boisko ul. Leśna), a przeciwnikiem Kotana będzie klub Dąbrowianka Dąbrowice.

KP KOTAN Ozorków 8:2 (6:0) TYGRYS Solca Wielka
Sędzia: Adam Dolny
Widzów: 60

13 KOMENTARZE

1. Dziękuję wszystkim sympatykom piłki kopanej za obecność na meczu !!! Było nam niezmiernie miło gościć na naszych skromnych drewnianych trybunach m.in Pana Mąkę, Pana Szpiq, Pana FenX, Pana Prezesa KK Bzura Ozo., Pana Dyrektora MOSiR, Pana Prezesa KS TUR przez chwilę i innych – miło się dla Was gra !!! Zapraszamy na kolejny mecz, już za 7 dni, także na własnym boisku. Wasza obecność dodaje nam sił, DZIĘKUJEMY WAM TOWARZYSZE !!!

2. GRATULACJE DLA was chlopaki ale nie ma co sie podniecac co to za przeciwnik solca wielka ////;szacuneczek dla kazdej grajacej ekipy;/// ale nie ma co sie oszukiwac ale ta druzyna nie nalezy do tych z wysokiej polki w B klasie i taka jest prawda ale kazde zwyciestwo cieszy coraz wiecej powodzenia

3. Gratuluję wygranej, ale prawdziwa weryfikacja waszych umiejętności będzie w następnej kolejce, dąbrowianka to spadkowicz, jednak na wiosnę byli jednym z lepszych zespołów „kutnowskiej” klasy A. Spadli, bo jesienią nie zdobyli żadnego punktu 🙂 życzę powodzenia!

4. chodzilo o to ze dabrowianka byla jedna z druzyn ktora zdobyla najwiecej punktow na wiosne i grala dobrze jak na ekipe ktora na jesnien nie zdobyla punktow .Pozdro dla nich i powodzenia w meczu z kotanem !!

5. 1. Na obiektach sportowych w myśl ustawy nie powinno się spożywać alkoholu ani palic tytoniu. 2. Ludziom, który wychodzą z nałogu bardzo ciężko jest w syt. kiedy ktoś przy nich pije alkohol, zwłaszcza jak się biega po boisku i jest się samemu spragnionym, a kiedyś schematem było popijanie piwa w takich sytuacjach.

6. do i z Łodzi? Człowiek chciałby wpaść i rzucić okiem na mecz ale z małego wypadu robi się kilkugodzinna wycieczka. Zwłaszcza przykra, jak się wraca 20 km/h. Może macie jakieś sposoby na te korki do/z Ozo?

7. ja w zgierzu skręcam na łagiewniki, i do łodzi wjeżdżam łagiewnicką, albo strykowską lub też w zgierzu na rondzie w lewo i do łodzi bodajże szczecińską, czy coś takiego. wyjeżdżam wtedy w każym razie na początku al. włókniarzy. ot co.