Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

Z nami I liga w Ozorkowie!

15

W najbliższą sobotę MKS Bzura rozegra swój trzeci, decydujący mecz barażowy z Olimpią Sulęcin. Klub Kibica organizuje wyjazd na to spotkanie. Koszt wyjazdu to 38zł (wejście na mecz za darmo).
Wyjazd o godz. 10:00 sprzed hali sportowej.
Liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia proszę kierować do Krzysztofa Królaka, tel. kom. 605 401 011.

15 KOMENTARZE

  1. Chętni DZWONIMY!!! Wpłata pieniędzy przed wejściem do busika 38 zł to maks a może i będzie taniej !!!!! Zależy od WAS, ilu będzie chętnych !!!

  2. Jeżeli dobijemy do 30 osób, taki jest zamówiony autokarek to będzie po 30 zł. KIBIC patrz na ceny paliw!!!! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !!!!!!!! Pozdrawiam kibiców którzy są na DOBRE I NA ZŁE !!!!!!!! CZEKAMY NA TELEFONY !!!!!!!

  3. Kibice jutro ważny mecior 😀 Myśle a raczej jestem pewna- wyjedziemy z Nadzieją ………Wrócimy z WYGRANA:d POZDROWIENIA DLA PANA KRóLAKA URODZONEGO ORGANIZATORA RóżNORODNYCH IMPREZ…. SERWUSIK SZEFUNIU;-)

  4. A to pech,ponoc mecz odwolano.bo stwierdzono pekniecia na dachu.W obawie przed glosnym dopingiem.mecz przeniesiono.Drugi mecz jutro w pobliskim Bolkowie.Pozdrawiam kibicow Bzury.

  5. Ponoc maja grac,ale ustalono,ze mecz odbedzie sie bez dopingu,w ciszy.Dla kibicow przygotowano niespodzianke,mecz obejrza na miejskim basenie na telebimach.Bedzie transmitowany przez kanal sportowy,ale trzeba antene skrecic w kierunku Gorzowa.

  6. heh lepszej głupoty na Prima Aprilis nie słyszałem 😛 Ale basen w Sulęcinie hmm fajnie by było 😀 Bolków? Dobre dobre ;P Gdzie to ? 😛 Czekamy na Was 😀 I Bzura też i Bzura też przyjacielem Olimpii jest! Pozdro Orzeł&Pronar Hajnówka. Stworzymy dziś wspaniałe widowisko 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version