Reklama

Bydgoszczanie w kolejnym ligowym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Bzurą, która po dobrym początku rozgrywek z meczu na mecz gra coraz słabiej.
Mecz jak zwykle rozpocznie się o godz. 18.
Serwis Ozorków.net przeprowadzi transmisję na żywo z tego spotkania (okienko pop-up). Środowe spotkanie jest dla Delekty/Chemika kolejnym etapem maratonu siatkarskiego. W poniedziałek w Łuczniczce bydgoszczanie ulegli w meczu Pucharu Polski Wkręt-Metowi Częstochowa 2:3. Teraz grają w Ozorkowie, a w sobotę na własnym parkiecie podejmują Zawkrze Mława. – Musimy być bez przerwy skoncentrowani. Nie można sobie pozwolić na stratę punktów. Za dużo ich już zespół zgubił. Jeśli myśli się o awansie, to trzeba grać na pełnych obrotach. Dlatego i w środę, i w sobotę interesują nas zwycięstwa za trzy punkty – dodaje Wiesław Popik.

Drużyna Bzury w lidze gra w kratkę. Bez problemów radzi sobie z łatwiejszymi rywalami i kompletnie zawodzi w pojedynkach z drużynami z czołówki. W sześciu spotkaniach na własnym parkiecie czterokrotnie zwyciężała. W ostatnich meczach jednak punkty z Ozorkowa wywieźli Energetyk Jaworzno i AZS Nysa. Szkoleniowiec Delekty/Chemika rywali zna tylko z relacji innych osób.

Niestety, nie widziałem ich na kasecie. Miałem otrzymać ostatni mecz, w którym przegrali z Górnikiem, ale działaczom Radlina zepsuła się w trakcie spotkania kamera i nic z tego nie wyszło – kontynuuje Popik. Także jego dopadł wirus grypy. To choroba spowodowała, że od dwóch spotkań na trybunach siedzi podstawowy libero Krzysztof Wójcik. Nie może też grać rezerwowy rozgrywający Wojciech Blomberg.

Źródło: siatka.org

Reklama