Reklama

MKS Bzura Ozorków – BOT Skra Bełchatów 0:3
W setach: (20:25), (23:25), (16:25)
Wideo: Akcja 1, Akcja 2
Zobacz zdjęcia w OzoGalerii Pozostałe wyniki PP

Początek pierwszego seta był wyrównany. Później coraz bardziej uwidaczniała się przewaga Skry. Bzura przegrała ten set do 20.

Pierwsza część drugiego seta to popis MKSu, czego wynikiem była aż szęściopunktowa (10:4) przewaga. Po czasie dla Skry, zespół z Bełchatowa zaczął lepiej grać blokiem, co doprowadziło do remisu. Set rozgrywany był punkt za punkt. Niestety błędy ozorkowian na zagrywce zdecydowały o porażce w tym niesamowicie wyrównanym secie do 23.

Ostatni set grany pod dyktando Mistrza Polski. Przegrana do 16.

Składy zespołów:
Bzura: Kacprzak, Sęk, Kałużny, Wojciechowski, Sadecki, Wójcik – Mariusz Janiak (libero), Dulanowski, Grabarczyk, Prawda.

Skra: M.Dobrowolski, M.Chadala, R.Szczerbaniuk, W.Kiktiew, P.Maciejewicz, R.Wnuk oraz K.Ignaczak oraz A.Stelmach, K.Stelmach, M.Wlazły.

Mecz dał kibicom z Ozorkowa duże nadzieje na dobrą grę w I lidzie. Szczególnie drugi set napawa nielada optymizmem przed kolejnymi spotkaniami ligowymi.
Miejmy wszyscy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie zmobilizuje wszystkich kibiców do przychodzenia na mecze Bzury. Zawodnicy potrzebują dopingu, co było widać nie tylko w dzisiejszym meczu, ale przede wszystkim w meczu z Orłem Międzyrzecz.

Kolejny mecz w najbliższą sobotę, o godz. 18 z GTPS Gorzów Wlkp. Zespół z Gorzowa nie wygrał jeszcze w tym sezonie żadnego meczu ligowego.

Reklama