Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

Jan Paweł II w Gimnazjum – wizualizacje

11

Dzięki uprzejmości firmy Architekton, przedstawiamy wizualizację pomieszczeń w poświeconych Janu Pawłowi II.
Można je obejrzeć tutaj.

Autorem opracowania jest biuro architektoniczne „Architekton” Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Brukowej 6/8.

11 KOMENTARZE

 1. Nadanie gimnazjum im. Jana Pawla II to decyzja nie na miejscu. Władze szkoły jaki i miasta powinny się dokładnie zastanowić nad tym pomysłem. To, że Jan Pawel II zostanie świetym nie przysporzy świętości tej placówki. Moralność, uczciwość i miłość do bliźniego pozostawie wiele do życzenia wśród pracowników jak i wśród uczniów uczeszczających do tego gimnazjum. To nie jest szkola katolicka, gdzie są wpajane zasady milości do bliźniego. Wstydźcie sie! Przykro mi tylko, że dobre imię, papieża Jana Pawła II będzie kalana zachowaniem pedagogów oraz samych uczniów.

 2. zgadzam sie z Toba były uczniu,że ta decyzja o nadaniu im szkole została nie przemyślana… poprostu to były emocje związane ze śmiercią Jana Pawla II… nie zgadzm sie z tym,że dobre imię naszego patrona będzie kalane? dlaczego?jak chodziłeś do tej szkoły to powinnienes wiedzieć,że wcale nie jest tak źle…ale hol przy wejściu do szkoły,będzie ciekawy,no ale bez przesady…

 3. Szanowna UCZENNICO GIM, owszem, gdy ja chodziłem do tej szkoły, to ta szkoła nie była taka zła. Panował szacunek do nauczycieli, a i uczniowie również byli bardziej zżyci ze szkołą. Papierosy, alkohol, narkotyki i wulgaryzmy były pojedyńczymi incydentami, a obecnie incydentami raczej tego nie można nazwać. Pedagodzy byli pedagogami, a uczniowie uczniami. Obecnie, pewne zachowania nauczycieli uwłacza pedagogice (nauce), zaś terazniejsze zachowanie uczniów kwalifikuje ich raczej do leczenia niż edukowania. To miałem właśnie na myśli mówiąc o kalaniu dobrego imienia papieża Jana Pawła II.
  Takie im. zobowiązuje! Mam jednak nadzieję, że to będzie bodźcem do wyciągnięcia wniosków i pozytywnego działania.
  Chciałbym, np. ażeby władze szkoły z pedagogami i uczniami realizowali jakiś godny i szlachetny cel wg. nauk Jana Pawła II. W końcu papież pokładał wielkie nadzieje w młodzieży.Takie działanie zbliżyłoby grono nauczycieli i ucznów oraz pozwoliłoby się lepiej poznać, a jednocześnie zmieniłoby zły wizerunek panujący wśród mieszkańców.

 4. Ciekawe czy przy tej okazji nie zabraknie funduszy na krede i pensje dla znerwicowanych pedagogow…. Moim zdaniem to juz troche przesada. To ma byc szkola a nie muzeum nawet jesli tak niezwyklego polaka.

 5. w zupelnosci popieram ,,bylego ucznia,,…..ta szkola nie powinna nosic imienia tak wielkiej osoby…dlatego tez nie podpisalam petycji o nadanie tegi im. …..a projekt jest strsazny…wies tanczy i spiewa…..

 6. całkowicie popieram byłego ucznia. stwierdzam, że to co zostało przez Ciebie napisane jest dokładnie tym co ja myślę na ten temat. nie chcialam nic pisac, żeby nikomu nie wrzucać ale widze że nie potrzebnie sie bałm bo jest ktos kto myśli tak samo jak ja 🙂 pozdrawaiam

 7. ale takiej wiochy to już dawno Ozorków sobie nie robił:/ ludzie bez przesady!!! NASZ PAPIEŻ JAN PAWEŁ II [nasz bo innego nie uznaję] był wspaniałym człowiekiem, jednakże nie popieram tego pomysłu ponieważ tak wielka osoba jak JAN PAWEŁ II nie powinna „użyczać” swego przydomku szkole, a zwłaszcza tej szkole, ponieważ jest to paskudna, wstrętna, chamska szkoła[pomijając kilku nauczycieli] przecież oni robią z tej szkoły jakąś fortece-więzienie! no litości to jest żałosne. Całe to gimnazjum a wcześniej podstawówka było żałosne jest i takie pozostanie, za kogo dyrekcja się uważa, że wybrała sobie takiego patrona! rzygać się chce…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version