Reklama

Piłkarze Bzury Ozorków juz cały tydzień trenują. Dziś rozegrają pierwszy Sparing z KKS Koluszki. Spotkanie odbędzie się na boisku rywala o godzinie 15. Narazie Bzura nie pozyskała jeszcze nowych zawodników, choć kandydaci do gry w ozorkowski zespole trenują pod kierunkiem trenera Sławomira Wojtczaka. Jednym z nich jest Marcin Olejniczak, który dotychczas występował w Starcie Łódz. Ze stanów Zjednoczonych wrócił już Marcin Janeczko i znów będzie wystepował w Bzurze.
Z drużyną trenuja też wychowankowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi: bramkarz Marek Niedomagała, Tomasz Śmiechowski i Piotr Nawrocki.
Do MKP Zgierz odszedł napastnik Bzury Damian Ziemniak który zadebiutował juz w Zgierzu na obronie. Bzura rozstała się już z Radosławem Bulzackim. Nowe twarze pojawiły się też w sztabie szkoleniowym asystentem pierwszego szkoleniowca został Damian Gamus który ostatnio pracował w Górniku Łęczyca. W sprawach organizacyjnych piłkarzom pomaga Michał Szymański, menadżer halowej drużyny KP Owlex, która w minionym sezonie wywalczyła awans do I Ligi. Menadżerem zespołu Bzury ma zostać Jarosław Jagielski !!!

Reklama