Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

Spotkanie andrzejkowo-mikołajkowe osób niepełnosprawnych

3

29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbyła się zabawa andrzejkowo-mikołajkowa dla niepełnosprawnych dzieci. Na uczestników tej zabawy czekało mnóstwo atrakcji w postaci występów artystów cyrkowych, spotkania z Mikołajem, a także paczek ze słodyczami.
Zobacz film ze spotkania (pobierz kodek DivX 5.11) Tego samego dnia od godz 19 odbywał się bal charytatywny z którego dochód w kwocie ok. 7 tyś zł zostanie przeznaczony na budowę Centrum Rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych w Ozorkowie przy ulicy Lotniczej.
Rada Partnerów Społecznych „Spełnijmy nadzieję” zebrała na ten szczytny cel ok. 15 tyś zł.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i uczestnikom balu.

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka
Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”

Rada Partnerów Społecznych

3 KOMENTARZE

  1. Ja i moje dziecko byliśmy mile zaskoczeni wspaniałą atmosferą którą stworzyli organizatorzy. Jdentyczne odczucia zaobserwowałam u innych niepełnosprawnych dzieci i ich rodziców. Nareszcie ktoś w naszym mieście zauważył Nas i Nasze problemy. Nareszcie moje dziecko mogło wyjść z ukrycia. Brawa dla organizatorów!!!!Więcej takich imprez!!!!!!!!!

  2. Zabawa była super . Ja imoi znajomi nie bawiliśmy się dawno tak dobrze . Słyszałam że dla niepełnosprawnych było miłe , a film to potwierdził . Widać nie potrzeba tak wiele , aby dać radość drugim . Więcej takich imprez w mieście . Bylo super

  3. to spotkanie odbylo sie rowniez dzieki naszemu Burmistrzowi.Pozdrawiamy i zyczymy wytrwalosci w dązeniu do zagospodarowania szkieletu, aby powstalo tam centrum osób niepelnosprawnych.tak trzymac Panie Burmistrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version