Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

IRA na Święcie ul. Długiej w Zgierzu

3

Podczas weekendu 6-7 września w Zgierzu będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – w centrum miasta odbędzie się „Święto ul. Długiej – Pożegnanie Lata”. W związku z tym organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, a wśród nich plenerowy konkurs i ogólnopolski zlot miłośników samochodu Daewoo Lanos.
Szczególnym wydarzeniem stanie się z pewnością Fotomaraton “Kalendarz tysiąca uśmiechów, czyli zgierzanie w obiektywie”. Podczas tego przedsięwzięcia mieszkańcy Zgierza będą mieli niepowtarzalną okazję współtworzenia kalendarza promocyjnego miasta Zgierza na rok 2004. Każdy kto przyjdzie 6 września w wyznaczonych godzinach do specjalnie zaaranżowanego na ul. Długiej atelier fotograficznego i zechce pozować do “uśmiechniętego zdjęcia” z rodziną lub przyjaciółmi, będzie miał szansę znaleźć się na jednej z kilkuset fotografii umieszczonych na zgierskim kalendarzu na 2004 rok.
Równie atrakcyjnie zapowiada się niedzielne świętowanie, kiedy na scenie wystąpi zespół IRA. Odbędzie się również pofinałowy koncert Rynek Show, gdzie wystąpią zwycięzcy konkursu “Zgierski Amator Sceny”. Ponadto będą stoiska handlowe, kramy artystów i rękodzielników, zabawy i wiele innych atrakcji.
Wszyscy, którzy chcieliby wystawić swoje stoisko lub kram powinni kontaktować się z organizatorami.

3 KOMENTARZE

  1. prosze o bardziej szczegolowe opisanie kiedy.o ktorej godzinie ,na jakiej ulicy odbedzie sie koncert IRY >Jestem z daleka i chcialabym pojechac na koncert ,kocham ten zespol .Pozdrawiam i zycze milych chwil z zespolem .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version