sobota, 15 czerwca, 2024
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej 2015

czwartek, 3 grudnia, 2015 @ 11:00 - 14:00 CET

Już po raz dziewiąty Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę ? Oddział Łódzki  organizuje Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych Ziemi Łódzkiej. Tegoroczna edycja odbędzie się 3 grudnia 2015 roku w Kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Ozorkowie, o godz. 11.00.

Swoje prace zaprezentują: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz osoby niepełnosprawne; podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej.

Wystawie towarzyszyć będą występy artystyczne miedzy innymi występ piosenkarza i kompozytora Krzysztofa Cwynara, który wystąpi wraz z grupą ?Studio Integracji?, występy osób niepełnosprawnych oraz Chóru Szkolnego z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Słowiku.

Dla laureatów Konkursu przewidziane są cenne nagrody i dyplomy. Na zakończenie przewidziany jest świąteczny poczęstunek w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Kościuszki 31 w Ozorkowie. Ideą Konkursu jest zwiększenie uczestnictwa osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, akceptacja środowiska lokalnego wobec tych osób oraz okazja do wypromowania i wsparcia twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych a także pielęgnowanie bożonarodzeniowych tradycji.

Zachęcamy także Wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu na ?Szopkę Parafian?.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Szczegóły

Data:
czwartek, 3 grudnia, 2015
Godzina:
11:00 - 14:00 CET
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Kościół pw. NMP Królowej Polski w Ozorkowie
ul. Adamówek 4/6
Ozorków, łódzkie 95-035 Polska
+ Google Map
Phone
427187862
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia