sobota, 3 czerwca, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatne zajęcia z samoobrony

środa, 8 marca, 2017 @ 18:00 - 20:00 CET

Bezpłatne zajęcia z samoobrony

Z okazji Dnia Kobiet Agencja Ochrony Mienia i Osób „GUNNERS SECURITY” organizuje kolejne bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet z Ozorkowa. Odbędą się one 8 marca 2017 r. o godz. 18 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie, ul. 1.

Kolejna edycja autorskiego projektu  , Pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa i współpracy z MKP Wodnik oraz Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie organizujemy specjalnie dla piękniejszej części naszego miasta bezpłatne zajęcia z samoobrony. Będą to bardzo proste chwyty obronne , które mogą się przydać w codziennym życiu , są bardzo łatwe do opanowania i spokojnie każda z pań da radę je wykonać. Będziemy wykorzystywać przedmioty codziennego użytku , które panie noszą przy sobie po ulicy (torba, parasol, obcasy) ale też własne ręce i nogi.

Będzie również krótki wykład na temat ogólnego bezpieczeństwa na co dzień, sposoby zachowania w sytuacjach kryzysowych, dozwolone środki ochrony osobistej. Zajęcia odbywały się będą na Sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie przy u;. Lotniczej 1.

Wstęp na zajęcia tylko w obuwiu i stroju sportowym. Oprócz tego krótkie z zakresu pomocy przed medycznej przeprowadzi firma ?RATOWNIK24?, która na stałe współpracujące z naszą agencją.

W zajęciach mogą uczestniczyć tylko kobiety, które:

  1. Ukończyły 18 rok życia
  2. Zgłosiły wcześniej chęć udziału w zajęciach;
  3. Wypełniły oświadczenie na miejscu;
  4. Posiadają brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Kolejną atrakcją szkolenia będzie praktyczna możliwość wykonania nauczonych technik na niektórych znanych osobach z naszego miasta. ale ten smaczek damy troszkę później z uwagi na trwające rozmowy.

ZAPISY POD NR.TEL 606943381 LUB FB https://www.facebook.com/Gunners-Security-Agencja-Ochrony-Os%C3%B3b-I-Mienia-371649383020285/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Organizator

Gunners Security
Telefon:
606-943-381
Adres e-mail:
gunners.security@interia.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Gimnazjum Nr 1 w Ozorkowie
ul. Lotnicza 1
Ozorków, łódzkie 95-035 Polska
+ Google Map
Telefon:
42 710 31 53
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia