10 C
Ozorków
niedziela, 23 Wrz 2018
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Szkolenie w ramach projektu KOALICJE KULTURY

piątek, 6 Maj, 2016 @ 08:00 - 17:00

Szkolenie w ramach projektu KOALICJE KULTURY

10 maja (wtorek) 2016 roku o 10:00 w siedzibie Fundacji w Centrum Odnowy Wsi w Parzęczewie (ul. Ozorkowska 3) w ramach projektu odbędzie się bezpłatne dla edukatorów i animatorów kultury.

Program:

  1. „Od szkolenia publiczności do współdziałania z partnerami” – wykład dr. L. Karczewskiego.
  2. „Funkcja drewnianych figur. Warsztat wobec rzeźby ludowej” – prowadzenie M. Wlazeł, A. Wojciechowska-Sej.
  3. Jak zbudować scenariusz działania edukacji kulturowej – dyskusja.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić ankietę na stronie http://koalicjekultury.ankietka.pl/ i przesłać ją wraz ze zgłoszeniem na adres mailowy: parzeczew@koalicjekultury.pl.

O projekcie KOALICJA KULTURY:

Przedsięwzięcie, którego operatorem regionalnym na województwo łódzkie jest w Łodzi, to część realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury trzyletniego programu „Bardzo młoda ”. Nowoczesna, przełamująca tradycyjne podziały oraz przewidująca długofalowe działanie akcja zakłada współpracę i porozumienie pomiędzy strefą kultury a edukacji. Ma stać się jednocześnie narzędziem, które przywróci znaczenie edukacji kulturowej w szkołach dzięki wykorzystaniu kompetencji i doświadczenia ludzi kultury, artystów, animatorów oraz edukatorów we współpracy z instytucjami oświatowymi.

Projekt ma być punktem wyjścia do stworzenia podstawy zintegrowanych programów edukacji kulturowej, prowadzonej zarówno w obszarze kultury, jak i edukacji, w celu budowania kreatywnego i kulturowo świadomego społeczeństwa w województwie łódzkim. Główne zadania skupiają się na koordynowaniu działań z zakresu edukacji kulturowej w regionie, a także prowadzeniu akcji upowszechniających ofertę wśród wszystkich podmiotów aktywnych w tym obszarze.

Szczegóły

Data:
piątek, 6 Maj, 2016
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

FRG „PRYM”
Telefon:
42 235 33 96
Email:
biuro@lgdprym.pl
Strona internetowa:
http://www.lgdprym.pl

Miejsce

Centrum Odnowy Wsi w Parzęczewie
ul. Ozorkowska 3
Parzęczew,łódzkie95-045Polska
+ Google Map