23 C
Ozorków
wtorek, 18 Wrz 2018
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpłatne zajęcia z technik samoobrony

wtorek, 8 Marzec, 2016 @ 18:00 - 21:00

Kolejna sportowa inicjatywa Agencji Ochrony Osób i Mienia „”. Tym razem pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa i współpracy z MKP Wodnik oraz nr 1 w Ozorkowie „GUNNERSI” organizują specjalnie dla piękniejszej części naszego miasta bezpłatne zajęcia z samoobrony.

Będą to bardzo proste chwyty obronne, które mogą się przydać w codziennym życiu, są bardzo łatwe do opanowania i spokojnie każda z pań da radę je wykonać. Będziemy wykorzystywać przedmioty codziennego użytku, które panie noszą przy sobie po ulicy (torba, parasol, obcasy) ale też własne ręce i nogi.

Będzie również krótki wykład na temat ogólnego bezpieczeństwa na co dzień, sposoby zachowania w sytuacjach kryzysowych, dozwolone środki ochrony osobistej. Zajęcia odbywały się będą na Sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie przy ul. Lotniczej 1.

Wstęp na zajęcia tylko w obuwiu i stroju sportowym. Oprócz tego krótkie szkolenie z zakresu pomocy przed medycznej przeprowadzi firma „RATOWNIK24”, która na stałe współpracujące z naszą agencją .

Po zakończonym szkoleniu panie otrzymają darmowe karnety na basen ufundowane przez „Gunners Security” a następnie Burmistrz Miasta Pan Jacek SOCHA zaprasza na niespodziankę.

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby, które:

  1. Ukończyły 18 rok życia
  2. Zgłosiły wcześniej chęć udziału w zajęciach;
  3. Wypełniły oświadczenie na miejscu;
  4. Posiadają brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Kolejną atrakcją szkolenia będzie praktyczna możliwość wykonania nauczonych technik na niektórych znanych osobach z naszego miasta.

Szczegóły

Data:
wtorek, 8 Marzec, 2016
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Gunners Security
Telefon:
606-943-381
Email:
gunners.security@interia.pl
Strona internetowa:
http://gunnerssecurity.wix.com/gunners

Miejsce

Gimnazjum Nr 1 w Ozorkowie
ul. Lotnicza 1
Ozorków,łódzkie95-035Polska
+ Google Map
Telefon:
42 710 31 53
Strona internetowa:
http://www.gimnazjum.ozorkow.pl