Zaloguj się

Wojewódzki Turniej Tańca Narodowego

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zaprasza do dopingowania młodych, ozorkowskich tancerzy, którzy w najbliższą sobotę, 26 kwietnia, zaprezentują swoje umiejętności na hali sportowej w Ozorkowie, przy ul Traugutta 2.
  • 0

Co z tą wodą w Ozorkowie?

Od czwartkowego popołudnia krążą plotki na temat skażenia wody w kranach mieszkańców Ozorkowa. Wtedy to pod bramą stacji wodociągowej znajdującej się przy ul Sikorskiego można było zobaczyć kilka wozów strażackich stojących na sygnałach świetlnych.
  • 0

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 91

W dniu dzisiejszym około godziny 13:30 w Ozorkowie doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zadysponowano OSP Ozorków oraz JRG Ozorków. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 91 w miejscu przecięcia z ul. Maszkowską. Kierujący samochodem dostawczym najechał na tył…
  • 0

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ozorkowie zaprasza wszystkich rodziców na Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych. Jeśli rozwój mowy Twojego dziecka budzi niepokój i troskę chcesz zadbać o prawidłowy rozwój mowy swojego dziecka chcesz zasięgnąć opinii specjalisty: logopedy, pedagoga, psychologa serdecznie zapraszamy na konsultacje…
  • 0

RCKiK zaprasza do oddawania krwi

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi w ramach akcji wyjazowych zaprasza w dniu 28 lutego wszystkich chętnych do oddawania krwi.Krew będzie można oddać w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Ozorkowie, ul. Kościuszki 1, w godz. 9-11.
  • 2

Ośrodek Wsparcia Społecznego dla osób niepełnosprawnych

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie zaprasza wszyskie zainteresowane osoby niepełnosprawne do udziału w projekcie pn "Ośrodek Wsparcia Społecznego dla osób niepełnosprawnych".
  • 0

Konkurs na Maskotkę Ozorkowa

Przedszkole Miejskie nr 1 w Ozorkowie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: Maskotka Miasta Ozorkowa. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie maskotki (na kartonie formatu A4 dowolną techniką plastyczną płaską).
  • 0
Subskrybuj to źródło RSS

13°C

Ozorkow

Czyste

Wilgotność: 88%

Wiatr: 9.66 km/h

  • 23 Kwi 2014 21°C 11°C
  • 24 Kwi 2014 21°C 9°C