Akademia Wyobraźni Play-Doh [WIDEO, ZAGŁOSUJ]

0
666

Przedszkole Miejskie nr 5 w Ozorkowie przystąpiło do konkursu organizowanego w ramach „Akademii Wyobraźni”, nagrywając konkursowy film pt. „Na Play-Doh urodziny słodkości z ciastoliny lepimy!”

Aby zagłosować wystarczy kliknąć na poniższy link i oddać głos.

http://www.akademia-playdoh.pl/akademiawyobrazni,konkurs,22,na-play-doh-urodziny-slodkosci-z-ciastoliny-lepimy,2526.html

Można głosować codziennie do 03 listopada oddając jeden głos każdego dnia.

Akademia Wyobraźni Play-DohKonkurs organizowany jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Akademia Wyobraźni Play-Doh”. Celem programu jest rozwijanie umiejętności kreatywnego tworzenia oraz zdolności manualnych u najmłodszych, przy pomocy warsztatów kreatywnych. W ramach programu Przedszkole otrzymało pakiet materiałów edukacyjnych, który umożliwia prowadzenie z dziećmi warsztatów rozwijających w nich zdolności plastyczne i wyobraźnię.

Przedszkolaki proszą o oddanie głosu na swój konkursowy filmik.

Nagrodą główną jest zorganizowanie w zwycięskiej placówce profesjonalnego Dnia Kreatywności w zwycięskiej placówce przez zespół Akademii Wyobraźni Play-Doh.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353