Dzień Seniora [ZDJĘCIA]

1
1162
Dzień Seniora / fot. umozorkow.pl
Dzień Seniora / fot. umozorkow.pl

Ponad 200 osób uczestniczyło w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Seniora zorganizowanym 19 października w Miejskim Ośrodku Kultury. Przewodnicząca ozorkowskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zofia Wymysłowska rozpoczęła spotkanie od uczczenia minutą ciszy zmarłego w tym roku Józefa Sobczaka, poprzedniego przewodniczącego Związku w Ozorkowie.

Tradycyjnie już Seniorzy zapraszają na swoje uroczystości gości z Ozorkowa i okolic; w tym roku życzenia zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń składali emerytom i rencistom burmistrz Jacek Socha, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Piotr Banasiak, radny Rady Powiatu Zgierskiego Dominik Gabrysiak, Janusz Sowiak i Julian Kałużny z Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI w Łodzi, Teresa Rogalska z Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP, Władysław Starzyński ? prezes Banku Spółdzielczego w Ozorkowie i Ewa Kruszyńska ? dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Po życzeniach przewodnicząca ozorkowskiego PZERiI Zofia Wymysłowska zaprosił wszystkich do odśpiewania Hymnu Seniorów, a następnie do wysłuchania koncertu kapeli „Ozorkowianie” i kabaretu „Wesoła Wdówka”.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353