Wyniki VIII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym [ZDJĘCIA]

2
439
Wyniki VIII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym
Wyniki VIII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym

Tegorocznym Mistrzem Ozorkowa w strzelectwie sportowym z wynikiem 189 punktów został .

W VIII Mistrzostwach Ozorkowa w strzelectwie sportowym w konkurencji Ksp 1×20, które odbyły się w sobotę, 17 września 2016 r., na strzelnicy w Ozorkowie udział wzięło udział 57 zawodników. rozegrano dla uczczenia 77 rocznicy Bitwy nad Bzurą oraz 333 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej.

Wkrótce zdjęcia z zawodów.

Oprócz kategorii OPEN rozegrano zawody w kategoriach do lat 18 i do lat 15 (z podpórką).

Wyniki
VIII Mistrzostw Ozorkowa w strzelectwie sportowym
w konkurencji karabin sportowy Ksp 1×20 zorganizowanych na strzelnicy
w Ozorkowie przez LOK w dniu 17.09.2016 r. dla uczczenia
77 rocznicy Bitwy nad Bzurą oraz
333 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej

 Kategoria open

Kolejność
w zawodach
 Imię Nazwisko Ilość punktów
1PrzemysławGalanciak189
2ŁukaszKaczmarek175
3MaciejChojnacki174
4WitoldKaczmarek170
5MałgorzataTylke167
6WioletaHorna165
7IzabelaPakulska161
8TomaszMiksa161
9AndrzejChałupnik158
10ŁukaszWiktorowski158
11MichałKowalski153
12JakubGeraga153
13RafałFajfer150
14DawidKowalczyk150
15KrzysztofKindela148
16MariolaTylke147
17IzabelaTalar145
18PiotrSoboń144
19AgnieszkaPięta142
20SławomirWilkowski142
21MałgorzataKindela138
22ŁukaszWojtowicz138
23JarosławSzałowski137
24SylwiaKomorowska133
25AndrzejStaniewski132
26AgnieszkaWojtczak128
27AgnieszkaWęgierska127
28AdamIzydorczyk120
29MajaWilkowska117
30GrzegorzWalisiak114
31KrzysztofTuszewski111
32BarbaraStasiak109
33StanisławSzamałek108
34PatrycjaPakulska105
35RyszardRadke105
36JarosławFajfer105
37NorbertMalawko101
38PawełJaszczak100
39ElżbietaNowacka99
40PawełTyran98
41JuliuszKrajewski95
42TomaszKubiak94
43GrzegorzStaniszewski91
44FranciszekNawrotek80
45PiotrBorsiak80
46RyszardKomorowski80
47AnnaWilkowska79
48MarcinJaszczak75
49RobertWilczyński73
50MateuszWalisiak72
51MarcinNowacki69
52MariuszStasiak68
53MariettaJaszczak62
54AdriannaFliszewska55
55JózefChoinkowski53
56RyszardMalawko30
57MieczysławLityński25

 

Kategoria do 18 lat

Kolejność
w zawodach
 Imię  NazwiskoIlość punktów
1MałgorzataTylke167
2MajaWilkowska117
3PatrycjaPakulska105
4PiotrBorsiak80

 

Kategoria do 15 lat (z podpórką)

Kolejność
w zawodach
 Imię  Nazwisko Ilość punktów
1WiktorKrajewski158
2SylwiaWojtczak138
3MałgorzataKindela138
4SebastianWojtczak110
5WojciechKubiak106
6BartoszWilkowski84
7FilipWilczyński26

 

Konkurs kibiców

  1. Adrianna Fliszewska
  2. Łukasz Wiktorowski
  3. Barbara Stasiak

Zarząd KSS Komunalni