Na co dzień przełamują lody [ZDJĘCIA]

0
363
Na co dzień przełamują lody / fot. pslcnp.pl
Na co dzień przełamują lody / fot. pslcnp.pl

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki wśród najlepszych instytucji zatrudniających osoby niepełnosprawne w województwie łódzkim.

Stowarzyszenie zostało laureatem I miejsca XI-tej edycji konkursu „ 2016” w kategorii „Instytucja” organizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych oraz Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Prezes Zarządu Oddziału Łódzkiego pani odebrała gratulacje podczas Łódzkiej Regionalnej Gali XI-edycji Konkursu Lodołamacze 2016, która odbyła się w dniu 15 września 2016 roku w Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Główną ideą tego Konkursu jest promowanie instytucji i organizacji otwartych na problemy osób niepełnosprawnych. Nagrody w tym konkursie przyznawane są pracodawcom, instytucjom i organizacjom tworzącym odpowiednie warunki pracy dla osób niepełnosprawnych, otwartych na zatrudnianie, zaangażowanych społecznie oraz promujących niepełnosprawnych pracowników. Warto pamiętać, że Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki w Ozorkowie po raz drugi zostało wyróżnione w Konkursie Lodołamacze, w roku 2014 Stowarzyszenie otrzymało II miejsce w kategorii „Instytucja”.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353