Tramwaje linii 46 jeżdżą już po nowym moście [WIDEO, ZDJĘCIA]

3
846

Od prawie dwóch tygodni, bo od niedzieli 14 sierpnia w związku z zakończeniem remontu mostu na Bzurze w Ozorkowie linia tramwajowa 46 powróciła na swoją stałą trasę do pętli przy ul. Cegielnianej.

Przypomnijmy, że 22 lipca podpisano umowę pomiędzy Urzędem Miasta w Ozorkowie a MPK-Łódź Sp. z o.o. w sprawie remontu mostu tramwajowego na rzece Bzurze w Ozorkowie. Prace rozpoczęły się w poniedziałek, 1 sierpnia.

W związku z tym wszystkie kolejne kursy linii 46 z Łodzi dojeżdżały do przystanku Wyszyńskiego w Ozorkowie i zawracały na trójkącie manewrowym w Ozorkowie. Jednocześnie została uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza linia Z46.

1 lipca br. przez kilkanaście godzin tramwaj 46 jeździł już po skróconej trasie. MPK-Łódź Sp. z o.o. podjęło taką decyzję ze względu na zły stan ww. mostu. Jednak po negocjacjach przedstawicieli władz Miasta Ozorkowa, jeszcze tego samego dnia kursy zostały przywrócone na całą trasę.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353