Piana w miejskiej fontannie. „Za karę niech całe miasto posprzątają, kara musi być bolesna” [ZDJĘCIA]

13
1769
Piana w miejskiej fontannie
Piana w miejskiej fontannie

Wczoraj wieczorem trzech zamaskowanych sprawców wlało detergent, który spowodował, że na placu Jana Pawła II była cała w pianie. Sprawcy oddalili się w kierunku ul. Listopadową w kierunku ul. Łęczyckiej. została wyłączona.

Na swoim profilu Burmistrz Ozorkowa nie szczędził słów pod adresem sprawców.

„Właśnie dowiedziałem się, że znalazł się idiota, który wlał do naszej fontanny jakąś pieniącą substancję. Nawet nie wiem, w jaki sposób skomentować ten „wyczyn „. Być może ta kreatura przeczyta mój wpis. Mam dla niego smutną informację. Na Placu Jana Pawła jest kilka kamer. Mam nadzieję, że wkrótce poznamy się bliżej.”

Piana w miejskiej fontannie
w miejskiej fontannie

Komentarze pod wpisem są jednoznaczne. Ozorkowianie chcą, aby trzech sprawców spotkała sroga kara.

później się ludzie dziwią ze w Ozorkowie nic się nie dzieje ,jak tu cokolwiek zorganizować jak idiotow nie brakuje….

Poprostu brak slow na idiotow co to im przeszkadzalo powodzenia i niech odpokutuja porzadna kara Brak ,”szacunku”czy zawsze musza sie znalezc jacys idioci co im cos przeszkadza

Karać karać i jeszcze raz karać największymi karami może bezmózgi się nauczą!!!!!!!

Oby tych debili złapali. Jednak jak ich złapią to dostaną mandat i tyle. Dlaczego polskie prawo nie pozwala na to aby upublicznić wizerunek tych i im podobnych idiotów. Niech rodzina, sąsiedzi, mieszkańcy wiedzą z kim mają do czynienia. Miałoby to większe oddziaływanie niż mandat, grzywna czy inne temu podobne bzdety.

kara finansowa dla durniów i jeszcze odpracowanie 100 godzin na rzecz miasta przy najbardziej niewdzięcznych robotach miejskich/ a swoją drogą to kazałabym im wyżłopać wodę z tych fontann/

Całość zdarzenia nagrał miejski . Na placu Jana Pawła II zamontowanych jest kilka kamer. Jak zapewnia Burmistrz Ozorkowa Jacek Socha, nagrania są analizowane, a sprawcy nie mogą się czuć bezkarni, mogą stanąć przed sądem, a w najlepszym wypadku dostaną mandat.

 • Kosmos . Debilizm na maksa !

 • „Kreatura” i „idiota”-takimi epitetami nazywa głowa miasta Ozorków,delikwentów którzy to zrobili.No chyba nie bardzo pasuje coś takiego do urzędnika państwowego na tak wysokim szczeblu.

  • Ta? To jak miał ich nazwać? „Niegrzeczni chłopcy”?
   Nazywa rzeczy po imieniu i bardzo dobrze.

  • To może polećmy jak Międlar-ścierwa itp. Wystarczyło napisać,że wczoraj ktoś zrobił coś takiego i że ta osoba zostanie odpowiednio pociągnięta do odpowiedzialności i czeka go kara adekwatna do czynu.Można?Można.

  • Patrycja Kołodziejczyk swoją drogą,proszę się zapoznać ze znaczeniami słów „idiota” i „kreatura”,zdziwi się pani jakie jest ich znaczenie.;)

 • Zamiast ” Idiota” wypadałoby napisać „performer”.??..Już tak pisali we Francji i Niemczech, tylko w innym przypadku. Burmistrzowi nie wypada ?Niby dlaczego? A wypada być ozorkowskim idiotą?

  • Burmistrz sobą reprezentuje miasto oraz jego mieszkańców więc…A idiotów nie brakuje i brakować nigdy nie będzie,taka równowaga w przyrodzie 😉

 • Atak terrorystyczny …….

 • Hej Mati…co Seba? Ho wlejemy szamponu do fontanny, śmieszno bedzie. Huehuehue, ty Sebek jak coś wymyślisz to boki zrywać. Pacz Mati jak się pieni. Huehuehue

 • Głupota i jeszcze raz głupota

 • Kamil Nowak

  Jak dla mnie to spoko 🙂 sam bym tak chętnie zrobił ale nigdy o tym nie pomyślałem. Można by się odrazu myć 🙂 Jak by nie wiadomo jakie to było przestępstwo, ogarnijcie się trochę..

 • Nie ma co sie czepiac tylko tepic takie zachowanie

 • Szkoda że nikt nie pociągnął władz miasta do odpowiedzialnosci za zniszczenie Rynku.