Co, gdzie, kiedy? – Nasze propozycje na weekend

0
623
fot. maciejpol.pl
fot. maciejpol.pl

W ten weekend, 6-7 sierpnia, czeka nas wiele atrakcji. Przedstawiamy propozycje na spędzenie wolnego czasu. Dziś po południu na ozorkowskiej plaży odbędzie się konkurs rzutów darta oraz inne zabawy. Wieczór zapowiada się rockowo, za sprawą koncertu zespołu Mr. Polack w Sokolnikach Lesie. Znawcy sztuki mogą odwiedzić galerię Eli Łuniewskiej i wziąć udział w wernisażu wystawy „Transgresje”.

W niedzielę w Helenowie odbędą się warsztaty plecenia wieńca dożynkowego, a Stowarzyszenie Krośniewickiej Kolei Wąskotorowej tradycyjnie zaprasza na III Wakacyjne Spotkania z „Kiwajką”. Z Modlnej o 14:30 wystartuje rajd rowerowy do Sokolniki Lasu, Katarzynowa i Dzierżąznej. Wieczór można spędzić w Sokolnikach Lesie. O 18 w tamtejszym kościele kolejny koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „XXVIII Muzyczne Lato”. Na koniec dnia, nie lada atrakcja dla mniejszych i tych większych dzieci. W kawiarni „40” odbędzie się przedstawienie pt. ?Wieczór Magii?. Wystąpi znakomity iluzjonista Maciej Pol.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353