Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski juniorek w siatkówce plażowej zawodniczek UKS Ozorków [ZDJĘCIA]

1
512
Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski juniorek w siatkówce plażowej zawodniczek UKS Ozorków
Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski juniorek w siatkówce plażowej zawodniczek UKS Ozorków

W dniach 13-14 lipca na terenie Pływalni Letniej „Komobex” odbywały się Finały Mistrzostw Polski juniorek w siatkówce plażowej. Na częstochowskich boiskach rywalizowało szesnaście najlepszych par w Polsce. Zawodniczki UKS-u Ozorków Natalia Bogdanowicz i Sandra Sobór zajęły na tej imprezie 4 miejsce.

Emocji nie brakowało, poziom turnieju był naprawdę wysoki, kibice byli świadkami wielu zaciętych spotkań, w których o losach zwycięstwa często decydował tie-break. Dla zawodniczek nie była łaskawa pogoda, bowiem musiały one czasem grać w deszczu, ale jak wszyscy zgodnie mówili – taki jest właśnie urok siatkówki plażowej, że raz się gra w czterdziestostopniowym upale, a czasem w deszczu.

Ostatecznie w meczu finałowym Weronika Antczak i Klaudia Prządka (Słupca) pokonały Martynę Kłodę oraz Aleksandrę Żebrowską (SMS Łódź) 2:0 i mogły cieszyć się ze złotego medalu. W meczu o najniższe miejsce na podium zawodniczki UKS Ozorków uległy Kindze Legiecie i Marcie Kosobuckiej (SMS Ostróda).

Czwarte miejsce w Finale Mistrzostw Polski JUNIOREK to ogromny sukces Natalii
i Sandry, należy zwrócić uwagę, że II i III miejsce w turnieju zajęły zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Ostródy i Łodzi.

1 miejsce: Weronika Antczak/ Klaudia Prządka (SŁUPCA).
2 miejsce: Martyna Kłoda/ Aleksandra Żebrowska (SMS ŁÓDŹ).
3 miejsce: Kinga Legieta i Marta Kosobucka (SMS OSTRÓDA).
4 miejsce: Natalia Bogdanowicz/ Sandra Sobór (UKS OZORKÓW)


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353