Zakończenie roku szkolnego w LO w Ozorkowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

0
514

24 czerwca to długo wyczekiwany przez uczniów dzień w roku. Po 10 miesiącach wytężonej pracy, także uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Ozorkowie świętowali zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

I choć jesteśmy jeszcze w budynku szkoły, to nasze myśli są już daleko na wakacjach – tak rozpoczęła swoje podziękowania dla całego grona pedagogicznego Aleksandra Jurkiewicz, która w imieniu społeczności uczniowskiej dziękowała nauczycielom za ich trud i wytrwałość.

Tradycyjne podczas zakończenia roku zostali nagrodzeni najlepsi uczniowie. Z szesnastu osób, które otrzymały świadectwa z czerwonymi paskami i nagrody książkowe, troje miało najwyższą średnią 5,0: Julian Augustyniak z II a, Aleksandra Jurkiewicz z II b i Dominika Król z II c. Michał Wojtczak z II c otrzymał nagrodę za 100 % frekwencję w tym roku szkolnym. Z kolei klasa I a wypracowała najwyższą średnią i miała najlepszą frekwencję.

Wiesław Stankowski – Sekretarz Powiatu Zgierskiego, w imieniu starosty zgierskiego Bogdana Jaroty, podczas uroczystości kończących ten rok szkolny, pogratulował dyrektor Annie Plaskocie i społeczności ozorkowskiego liceum tak licznych sukcesów w kończącym się roku szkolnym.

Klasa II a przygotowała program artystyczny pn. „Twoja twarz ma talent” ? parodię jednego z telewizyjnych programów rozrywkowych, który wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353