Dzień Sportu w Zespole Szkół Zawodowych w Ozorkowie [ZDJĘCIA]

0
774
Dzień Sportu w Zespole Szkół Zawodowych w Ozorkowie / fot. zsz-ozorkow.pl
Dzień Sportu w Zespole Szkół Zawodowych w Ozorkowie / fot. zsz-ozorkow.pl

W piątek, 3 czerwca w Zespole Szkół Zawodowych w Ozorkowie hucznie obchodzono Szkolny Dzień Sportu. To trochę spóźniony Dzień Dziecka dla uczniów, ale i okazja do spotkania z absolwentami i gimnazjalistami. Jednym słowem ? spotkanie „pokoleń” byłych, obecnych i przyszłych uczniów i oczywiście pracowników, którzy bardzo aktywnie włączyli się do wspólnej zabawy.

Na początku wszyscy roztańczyli się w gorących rytmach zumby, do czego zachęciła instruktorka zumby i jednocześnie absolwentka szkoły ? Agnieszka Horna-Gwarczyk. Następnie poszczególne klasy i pracownicy rywalizowali w zawodach sportowych. Rozegrano także mecz siatkówki pracownicy kontra uczniowie, w którym bezkonkurencyjnie wygrała młodzież oraz kilka meczy koszykówki. Przygotowano również stanowiska strzelnicze.

Wielką atrakcją było wspólne grillowanie. Dzięki sponsorom i samorządowi uczniowskiemu można było skosztować nie tylko kiełbaski z grilla, ale także słodyczy i pysznych sałatek przygotowanych przez młodzież. Tak obchodzony Dzień Sportu stanie się z pewnością tradycją szkoły.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353