Majowe popołudnie w Miejskim Ośrodku Kultury [ZDJĘCIA]

0
291
Majowe popołudnie w Miejskim Ośrodku Kultury / fot. mokozorkow.pl
Majowe popołudnie w Miejskim Ośrodku Kultury / fot. mokozorkow.pl

Pozytywna energia i piękny głos, tak najkrócej można opisać , to co na majowe popołudnie przygotował dla Ozorkowian, Miejski Ośrodek Kultury. W ramach cyklu, „Herbaciarnia w MOK-u”, który promuje młodych artystów, 11 maja na scenie zagościła 17 ? letnia Justyna Tomczyńska.

Artystka, choć młoda, to jednak na scenie wykazała się nie lada dojrzałością artystyczną, oczarowując głosem, nostalgiczno-refleksyjnym repertuarem i wspaniałym kontaktem ze słuchaczami. Podczas recitalu publiczność usłyszała piosenki autorstwa Jerzego Pawałowskiego, który na co dzień pracuje nad rozwojem artystycznym Justyny, a także znane i lubiane przeboje m.in. Maryli Rodowicz czy Edyty Bartosiewicz.

Koncert, choć kameralny, wywarł na słuchaczach bardzo pozytywne wrażenie. Zatem życzymy artystce satysfakcji z pracy artystycznej, realizacji planów i zamierzeń oraz wielu sukcesów.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353