Szkolenie z samoobrony zamiast romantycznej kolacji na Dzień Kobiet

1
539
Szkolenie z samoobrony zamiast romantycznej kolacji na Dzień Kobiet / fot. Gunners Security
Szkolenie z samoobrony zamiast romantycznej kolacji na Dzień Kobiet / fot. Gunners Security

Pierwsze szkolenie z samoobrony zorganizowane przez Agencja Ochrony Osób i Mienia Gunners Security z okazji Dnia Kobiet już za nami. Odbyło się ono wczoraj w sali gimnastycznej Gimnazjum w Ozorkowie i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród ozorkowianek.

Panie miały okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy z zakresu pierwszej pomocy, zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych m.in. w czasie ataku terrorystycznego oraz, co najważniejsze, poznać podstawowe chwyty obezwładniające.

Mogły również zobaczyć jakiego sprzętu i wyposażenia używa agencja podczas szkoleń i ćwiczeń. Na zakończenie szkolenia wszystkie Panie otrzymały darmowe karnety na basen ufundowane przez organizatora. Następnie Sekretarz Miasta wręczył wszystkim Paniom kwiaty oraz zaprosił na kawę, herbatę i ciasto.

Agencja składa podziękowania dla Burmistrza Miasta Ozorkowa, Dyrektora CSiR Wodnik, Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie, firmy „RATOWNIK24” oraz TV Ozorków.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353