Na wypoczynek do Ręczna

0
523
Na wypoczynek do Ręczna / fot. ug-ozorkow.pl

Grupa piętnaściorga szkolnych z naszych Zespołów Szkół ? w Modlnej, Leśmierzu i Solcy Wielkiej skorzystała z oferty Ośrodka Sportowo – Szkoleniowego Ludowych Zespołów Sportowych w Ręcznie na zimowy wypoczynek w czasie ferii.

Dzięki zrozumieniu potrzeb dzieci w tym względzie przez Wójta Tomasza Komorowskiego, można było zapewnić uczniom wspólny dojazd autobusem do miejsca wypoczynku. Co prawda, troje dzieci z powodu przeziębienia miało nieco opóźniony wyjazd, ale pozostali młodzi turyści od samego początku czuli się razem doskonale i zapewne tak będzie przez cały pobyt.

Malownicze położenie Ośrodka w lasach Sulejowskiego Parku Krajobrazowego nie ma o tej porze roku zasadniczego znaczenia, ale organizatorzy – wspierani finansowo przez mają zrekompensować to dzieciom bogatym programem turystycznym z wyjazdami np. do Bełchatowa, Piotrkowa, Sandomierza czy też Warszawy – ze zwiedzaniem Stadionu Narodowego i Okęcia.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353