Zabawa karnawałowa w Zespole Szkół w Modlnej

0
933
Zabawa karnawałowa w Zespole Szkół w Modlnej

Zabawa karnawałowa, która odbyła się 09.02.2016 r., była okazją do wspaniałej integracji i wspólnej, wyśmienitej zabawy.

Do południa sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Modlnej zapełniona była rewelacyjnie przebranymi, w rozmaite i niezwykle kolorowe stroje karnawałowe, dziećmi z klas ?0? ? ?V?.

Na uczniów szkoły czekało mnóstwo zabaw i konkursów, zwycięzcy otrzymali  słodkie upominki. Zabawa karnawałowa nie odbyłaby się również bez wybrania króla i królowej balu, którzy po burzliwych obradach jury, zostali ukoronowani i nagrodzeni.

Zostali nimi: Natalia Wacławiak z klasy III SP oraz Bartłomiej Sowiński z klasy II SP. Wszystkie chętne mogły również liczyć na malowanie twarzy wedle życzenia, które spełniała zdolna pani pedagog.

Zabawę dla dzieciaków zorganizowała Rada Rodziców, przy ogromnym wsparciu Dyrektor Szkoły ? Pani Alicji Goślińskiej, wychowawców poszczególnych klas oraz pozostałych nauczycieli.

Rada Rodziców dziękuje za okazałą pomoc i wsparcie.


Przewodnicząca Rady Rodziców
Zespołu Szkół w Modlnej


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353