Koncert Bożonarodzeniowy w Modlnej

0
522
Koncert Bożonarodzeniowy w Modlnej / fot. ug-ozorkow.pl

Okres świąteczno-noworoczny jest traktowany u gminie Ozorków w sposób wyjątkowy, głównie poprzez wielotygodniowe świętowanie. Bożonarodzeniowe akcenty w formie śpiewania kolęd mieszkańcy mogli przeżywać jeszcze w dniu 24 stycznia w Modlnej.

Tam, w miejscowym kościele, za aprobatą ks. Proboszcza Piotra Płatka zaplanowano Koncert Bożonarodzeniowy w ramach organizowanego wcześniej w naszej gminie cyklu koncertów „Muzyka klasyczna ? nie poważna”, odbywających się pod patronatem wójta gminy Ozorków Tomasza Komorowskiego.

W imieniu organizatorów – Gminnego Ośrodka Kultury w Leśmierzu, dyr. Mirosława Walc zaprosiła publiczność w kościele do wysłuchania koncertu przygotowanego przez znanego muzyka dyr. artystycznego Kamila Chałupnika. Pan Kamil zaprosił do Modlnej Chór Minstrel z Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku przy wsparciu kwartetu Orkiestry Smyczkowej ArtePositiva z Łodzi. Licząca ponad 50 osób grupa śpiewaków i muzyków prezentowała się pod kierunkiem dyrygenta Sławomira Gałczyńskiego.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353