Udana akcja ozorkowskich policjantów

4
1578
Fot. policja.pl
Fot. policja.pl

19 stycznia 2016 r. do policjantów z ozorkowskiego komisariatu zgłosił się 59-letni mężczyzna, który powiadomił, że kilka dni temu dwóch znanych mu z widzenia mężczyzn okradło go zabierając dwa telefony komórkowe.

Z sytuacji, którą przedstawił mundurowym wynikało, że 11 stycznia 2016 r. około godz. 14. 25 był w jednym z ozorkowskich salonów sieci komórkowych i zakupił tam nowy . Gdy opuścił punkt podeszło do niego dwóch mężczyzn, którzy zagrozili mu pobiciem w sytuacji gdy nie odda im tego aparatu. Jeden z nich wyrwał pokrzywdzonemu z ręki torbę z nową komórką i pokusił się jeszcze o trzymany przez 59-latka w dłoni stary . Sprawcy po zabraniu łupów uciekli.

Policjanci bardzo szybko ustalili dane personalne obu mężczyzn. Jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani. 25-latek i 37-latek trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty współdziałania w dokonaniu rozboju. Dodatkowo ozorkowscy funkcjonariusze odzyskali, sprzedany już przez sprawców do lombardu, nowy aparat telefoniczny 59-latka.

 • Artur Łukasz Józwiak

  Sukces na skale światową …

 • Daniel Misiun

  statystyka – słowo klucz

 • Ewa Kowalczyk

  wow…nie posadzalam ich o takie mestwo-moze jakies odznaczenie by sie zdalo..

 • Przemek Wajs

  Kurwa… wszyscy w koło pierdolą, że ozorkowscy nic nie robią i jacy to oni źli, ale jak zrobią do dalej pierdolenie bez sensu nie wiadomo o czym… Zastanówcie się ludzie nad sobą bo żal czytać…