Wyniki zawodów strzeleckich z okazji 95 rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Dnia Wojska Polskiego

0
542
Widok tarcz z perspektywy strzelca

W sobotę, 15 sierpnia na strzelnicy przy ul. Sportowej odbyły się powszechne zawody strzeleckie z okazji 95 rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Dnia Wojska Polskiego. Organizatorem zawodów było Koło Strzelectwa Sportowego „Komunalni” Ozorków.

W kategorii wiekowej bez ograniczeń zwyciężył Łukasz Kaczmarek z wynikiem 94 punktów, drugie miejsce zajął Tomasz Miksa z 90 punktami. Na najniższym stopniu podium stanął Robert Wiśniewski zdobywając 86 punktów.

W kategorii wiekowej do lat 18 udział wzięły dwie zawodniczki. Najlepsza, Patrycja Pakulska uzyskała wynik 58 punktów.

Wśród zgromadzonych kibiców przeprowadzono konkurs wiedzy. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 20 pytań. Najlepiej poradzili sobie: Izabela Pakulska, Agnieszka Węgierska i Łukasz Zalewski. Znali oni odpowiedź na 17 pytań.

KSS „Komunalni” (http://www.ksskomunalni.pl) zaprasza wszystkich chętnych na strzelnicę sportową przy ul. Sportowej 5 w każdą sobotę w godzinach 10-15.

Postrzelać może KAŻDY! Nawet osoby poniżej 18. roku życia. Osoby te muszą jednak stawić się na strzelnicę z opiekunem i za jego zgodą wkroczyć w świat strzelectwa.

Strzelnica otwarta jest dla wszystkich. Wystarczy przyjść i spróbować swoich sił!

Osoby, które nie miały nigdy styczności z bronią bądź nie były nigdy na strzelnicy przechodzą szybkie podstawowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa tuż przed strzelaniem, będąc już na miejscu.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/mikomp/public_html/ozorkow.net/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353