Recital Katarzyny Żak

0
117

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zaprasza na recital Katarzyny Żak, który odbędzie się 20 listopada 2013 r. o godzinie 18:00. Podczas koncertu usłyszymy przygotowane przez artystkę piosenki Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego oraz pełne pozytywnej energii, zachęcające do refleksji opowieści i anegdoty.

Katarzyna Żak – aktorka teatralna i filmowa. Rozpoznawalność przyniosły jej role serialowe. Zagrała między innymi Alinę w „Miodowych latach”, (gdzie oglądaliśmy ją u boku życiowego partnera Cezarego Żaka) , Halinkę w „Na wspólnej”, a także Solejukową w popularnym obecnie serialu „Ranczo”.

Jest absolwentką wrocławskiej szkoły teatralnej. Przez 9 lat związana była z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, gdzie Zagrała m.in. w spektaklach „Opera za trzy grosze”, „Sztukmistrz z Lublina”, „Wariat i zakonnica”, „Lot nad kukułczym gniazdem”. Od kilkunastu lat związana ze stołecznymi scenami. Wśród nich warto wspomnieć Teatr Rampa, gdzie zagrała m.in. w spektaklach reżyserowanych przez Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Strzeleckiego, Macieja Wojtyszko czy Jana Pietrzak. Aktualnie aktorka występuje na scenie Teatru Muzycznego Roma (spektakl „Zdobyć, utrzymać, porzucić”) oraz w „Ptaszku” w Teatrze Kamienica, a także w Teatrach Komedia, Capitol i Buffo.

Od kilku lat Katarzyna Żak koncertuje z recitalami. Nagrała dwie płyty: „Młynarski – Jazz” z tekstami Wojciecha Młynarskiego w 1994 oraz „Kolędy na cały rok” w 1995 z tekstami Bogdana Loebla i muzyką Włodzimierza Nahornego.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie od 7 listopada 2013.
Rezerwacje pod nr telefony 42 710 31 18/19.

Dla dwóch pierwszych osób, które wyślą email na adres michal@ozorkow.net i wyrażą chęć uczestnictwa w recitalu, redakcja przygotowała bezpłatne zaproszenia.
Zaproszenia do odbioru przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ozorkowa i okolic.

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie
ul. Wyszyńskiego 43a
tel (+48) 42 710 31 19
http://www.mok.ozorkow.info.pl