Uprawiał w domu konopie indyjskie

8
57
Fot. Wikipedia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgierskiej jednostki policji zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który w swoim domu uprawiał konopie indyjskie. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli broń gazową z magazynkiem i amunicję oraz skradziony na terenie Niemiec skuter.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 28 października 2013 r. około godz. 13. 15 w Ozorkowie. Policjanci od wczesnych godzin rannych obserwowali dom podejrzewanego mężczyzny. W pewnym momencie zauważyli, że brama automatyczna prowadząca na podwórko otwiera się a pod nią podjeżdża samochód marki Opel Vectra. W aucie, za kierownicą siedział mężczyzna, na którego czekali funkcjonariusze. Kierowca, zupełnie zaskoczony wizytą policjantów, nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. W jego domu funkcjonariusze znaleźli 153 gramy suszu, na poddaszu i dachu wiadra z ziemią i suszonymi łodygami konopi oraz lampy oświetleniowe. Całość znaleziska wskazywała na prowadzoną wcześniej uprawę konopi.

Dodatkowo w mieszkaniu znaleźli dwie jednostki broni gazowej, na którą zgodnie z ustawą trzeba mieć pozwolenie, ostrą amunicję oraz skradziony w Niemczech skuter. Zatrzymanego 35 –latka przewieźli do komendy w Zgierzu i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyźnie grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie również z Ustawy o broni i amunicji oraz za nabycie kradzionego skutera.

KPP w Zgierzu

 • ogun

  no co sie dziwić … koszą konkurencje !

  • koleszkamieszka

   Zgadzam się – koszą konkurencję i mówią, że sukces zgierskiej policji.
   Parodia – jedna wielka parodia.

 • wstyd

  dresów by pod sklepami w weekend popilnowali, a nie ogrodnika do paki wsadzą, który nic nikomu złego nie robi i zarabia na życie.

 • tomash

  ciekawe czy psiaki też tak chętnie czekali i interweniowali jak w sobotę jakieś debile połowę bema rozyebali

 • pixel

  Kogoś bardzo bolało że ktoś coś ma i na siłę próbował upie….lić, proponuję żeby nasze pieski wzięły się do roboty i szczyli ustawili, bo dziadostwo chodzi wypije po piwku i jak koguciki a to przystanki rozwalają, albo ławki niszczą a ciekawe z czyich to podatków?i jak już mają państwowe pieniążki to niech ruszą pupunię i ogarną małolatów, a nie zrobili sobie zatrzymanie człowieka który ciężko pracuje, i co myślą że im statystyki wzrosną i te w portfelu też…..żenada! (a swoją drogą oczy trzeba mieć dookoła głowy bo pućków nie brakuje)

 • fredi

  zrozumiecie dlaczego tak sie dzieje jak wreszcie pojmiecie , że oni w ten sposob nie walczą z przestępczościa tylko z KONKURENCJA ! Wmawiajcie sobie dalej , że to anioły pilnujące porządku publicznego…

 • Anna

  Gdyby brat rodzony go nie sprzedal sami by na to nie wpadli…..

 • Kama

  a ja uważam że dobrze że złapali takiego hodowcę, a te 3 lata co mu grożą to za mało: http://www.eporady24.pl/kara_za_uprawe_konopi_indyjskich,pytania,6,215,7354.html pewnie i tak nawet tyle nie dostanie wróci na wolność i to samo będzie przecież robił