Plac zabaw od NIVEA już wkrótce gotowy

7
56

Dziś od samego rana rozpoczęły się prace przy montażu zabawek na terenie należącym do Ozorkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – przy ulicy Sikorskiego w Ozorkowie. Powstaje tam nowoczesny  zabaw dla dzieci, który wybuduje firma NIVEA.

Wszystko to ramach konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”, w którym wyłoniono 100 miejsc w całej Polsce. Punkty, w których powstają place zabaw NIVEA zostały wybrane głosami internautów.

Przypominamy, iż plac zabaw z Ozorkowa zdobył w II etapie (głosowano przez cały sierpień 2011r.) 58 200 głosów i zajął 23 miejsce (w II etapie konkursu zwyciężało pierwsze 25 lokalizacji).

Ozorków jest jedną z trzech, oprócz Bolimowa i Lipców Reymontowskich, miejscowości w województwie łódzkim której udało się dzięki niesamowitemu zaangażowaniu lokalnej społeczności wygrać plac zabaw.

 

{gallery}news/2012/6/plac_rozpoczecie_montazu:::0:0{/gallery}

Fot. Małgorzata Jędrzejczak-Prorok

 • jowitkax33

  czemu niby nie wolno wchodzić dzieciom powyżej 10 lat skoro gdyby niemy tego placu by nie było

 • jowitkax33

  Czemu niby nie wolno wchodzić dzieciom powyżej 10 roku życia na plac skoro dzięki naszemu zaangażowaniu on w ogóle jest.Ale to nie my niszczymy plac tylko inni skoro otweirają furtkę w drugą stronę.

 • Guest

  Czemu niby nie wolno wchodzić dzieciom powyżej 10 roku życia na plac skoro dzięki naszemu zaangażowaniu on w ogóle jest.Ale to nie my niszczymy placu tylko inni skoro otweirają furtkę w drugą stronę.

 • Iwi

  Tego typu place zabaw powinny widnieć na każdym osiedlu.Po prostu porażka,dzieci od dziesiątego roku życia to niby co mają robić,plątać się po osiedlu jak to zwykły robić do tej pory, skoro nie mogą korzystać z placu zabaw.Zastanawiam się po co głosowałam skoro teraz moje dziecko ma z tego typu zabawy nie korzystać.WIELKI ŻAL!!!

 • Iwi

  Ktoś nieźle chce namieszać! Wczoraj byłam z dzieckiem na placu zabaw,na tablicy informacyjnej nic nie pisze o tym,że dzieci powyżej 10-tego roku życia nie mogą z niego korzystać!Ciekawe komu zależy na tym,aby tak było?

 • żelekPL

  👿 :woohoo: :side: :woohoo: 😀 👿 :silly: 😆 😀 ten plac jest super

 • Guest

  plac super 🙂