TBS w Zgierzu dokończy inwestycję w Ozorkowie

7
73

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu wspólnie z Urzędem Miejskim w Ozorkowie wznowiło realizację inwestycji budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Średniej 35 .

Jak podaje strona internetowa TBS w Zgierzu "Do dyspozycji lokatorów będą mieszkania jedno- i dwupokojowe z otwartą przestrzenią kuchenną.

Większość z mieszkań wyposażona zostanie w przestronne balkony oraz pomieszczenia gospodarcze. Komfort mieszkania zapewnią funkcjonalne rozkłady, a także wyposażenie we wszelkie niezbędne instalacje. Najemcy mogą dokonywać wyboru spośród kilkunastu propozycji układów i metrażów mieszkań. Inwestycja docelowo przewiduje oddanie do użytkowania 64 mieszkań o powierzchni od 23m2 do 53 m2.".

 • ozor

  :woohoo: O jak dobrze od razu kupuję mieszkanie z ładnym widokiem zachodnim 😆

 • ania

  Zainteresowanym tymi mieszkaniami polecam TBS ([url]http://tbs24.pl[/url])

 • annaw

  to dobra wiadomość 🙂 chociaż nie będzie straszył ten „szkielet”. Choć z drugiej strony, był stamtąd niesamowity widok na panoramę naszego miasta… 🙂

 • broker

  Podejrzewam że jednak może być problem ze sprzedażą tak dużej ilości mieszkań w tej cenie, tym bardziej że nie stanę się jego właścicielem razu po zapłaceniu za nie ponad 100tys. zł tylko mam prawo wykupu dopiero po 15 latach. Co będzie za 15 lat to nikt z nas nie jest w stanie na dziś przewidzieć przy obecnych zmianach jakie zachodzą na świecie. Poza tym w bieżącym roku zaostrzono kryteria przyznawania kredytów hipotecznych co też znacząco wpłynie na ich sprzedaż. Myślę też że cena utrzymana jest w strefie średniej. Przyciągnąć za to może klientów w miarę rozsądny czynsz który ma wynosić (na dziś) 7,5zł za m2. Ale należy być dobrej myśli gdyż lokalizacja budynku jest ciekawa i będzie to budynek nowy wybudowany w nowoczesnych technologiach.

 • Guest

  tak jak stoi juz tak pare ladnych lat i leje sie po nim woda a pozniej mroz go lize goraczka czyli rozpad erozyjny juz nastapil w jego konstrukcji tak jak w szkielesie na lotniczej bylo to zastanowcie co on jest wart, przeciez byly plany ze mieli to rozbierac a teraz cha wykanczac tylko co?
  szkoda ze wczesniej TBS tego nie dokonczyl

 • broker

  i tu faktycznie zgadzam się z przedmówcą że na pewno mogły nastąpić w nim jakieś uszkodzenia ale wydaje mi się że są to sprawy do naprawienia, co nie zmienia faktu że przy ustalaniu ceny przez inwestora te sprawy powinny być wzięte pod uwagę. Poczekamy, zobaczymy.

 • ryspiet