Tragiczny wypadek na obwodnicy

8
104

Jedna osoba zginęła w wypadku do jakiego doszło we wtorek ok. godziny 8 na obwodnicy Ozorkowa, przy ul. Podleśniej.

Czołowo zderzyły się tam samochód osobowy i ciężarowy. Według wstępnych ustaleń, ofiarą wypadku jest prawdopodobnie 30-letni mieszkaniec Łęczycy, który kierował samochodem osobowym.

Obwodnica jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje cały ruch przez centrum Ozorkowa.

 • obserwator
 • Guest

  i bedzie wiecej takich zdarzeń gdyż wczoraj ślisko na krajówce nic nieodśnieżone, a w Ozorkowie wielki pozytyw czarne drogi wieli pozytyw dla naszego UM pozdrawiam

 • kolezankifakira

  co miałobyc odśnieżone jak to było rana zanim śnieg padał!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????

 • OPeK sypał solą po 6styczkach i po maszej interwencji-Gdzie myślenie????

 • Guest

  oj tam oj tam, więksi i bogatsi w ogóle wtedy nie odśnieżali, trzeba jeździć z wyobraźnią, a nie tak jak wczoraj w drodze do Łęczycy pewien pan octavią na czołówkę jechał później powie, że droga była nie taka

 • matka

  Jeżdżę tędy codziennie.
  Praktyka spychania osobówek i zamykania ich przez kierowców ciężarówek w kleszcze jest tak powszechna, że aż strach. Niestety masa kierowców to BANDYCI zabijający mniejszych uczestników ruchu drogowego tylko dlatego, że wożą się wyżej i większymi masami a jeżdżą na max. prędkościach bo mają gównianą robotę na czas. Kilka razy w tygodniu doznawałam drogowych terroryzmów na odcinku koło Ozorkowa,jedna ciężarówka Cię wyprzedza druga zjeżdża na lewy pas , włączają długie i trąbiąc ta z lewej zaczyna Cię spychać z drogi .. takie oto czyni się zabawy. A Ty się ratuj z przerażonym dwulatkiem w środku jeśli potrafisz. Może by tu wreszcie jakiś patrol od czasu do czasu postał to by się zaraz opanowali.Bo się nie poczuwam do zginięcia tylko dlatego, że jadę 80-90km/h kiedy on musi w deszczu,śniegu i po lodzie 95.Pozdrawiam też ‚Tirowców’ wyprzedzających się czasem nawet na 3ech po łuku nad Bzurą i życzę spotkania z drzewem zamiast z innymi niewinnymi niczego uczestnikami ruchu. A Ty gdzie jesteś droga Policjo ??? Może hot-dogi czas jeść na patrolach a nie na stacjach zagadując sprzedawczynie ?

  • kierowca z ozw

   droga „matko” ty się w ogóle zastanów co w ogóle piszesz za bzdury! tak 95km/h ciężarówką.może odrazu 200?!.a dla zabawy powinna Cię ta ciężarówka zepchnać z tej drogi,dla przykładu.jedna d… mniej na drodze by była.tylko dziecka szkoda bo Ciebie napewno nie.Bandyci zabijający tak…to czemu Ty jeszcze żyjesz i to piszesz?

 • Człowieku ty musisz się leczyć na Aleksandrowskiej ,a nie jeździć samochodem.Co z Ciebie jest za człowiek?
  Takich jak TY powinno się weryfikować-podaj nr prawa jazdy.