Architektoniczne walory Ozorkowa

6
117
Architektoniczne walory Ozorkowa

Miejska Biblioteka Publiczna im. K. K. Baczyńskiego w Ozorkowie przy ul. Listopadowej 6b zaprasza na promocję publikacji pt. "Architektoniczne walory Ozorkowa" w dn. 5 października 2011 r. o godz. 17.00.

W programie m. in. wykład urbanisty Marka Kolejwy nt. architektury. 

Książka do nabycia w cenie 10 zł w bibliotece przy ul. Listopadowej 6b, w bibliotece na osiedlu przy ul. Mielczarskiego 17 oraz w PTTK przy pl. Jana Pawła II.

 • zielona76

  HURRAAA! Mamy w końcu pozycję, która opisuje historię Ozorkowa. Przez pryzmat budynków, ale przecież to one są niemymi świadkami wszelkich zdarzeń. Dużo zdjęć, które są przystępnie opisane. Uznanie dla Biblioteki za pomysł i wszystkich osób, które przyczyniły się do powstania tej wartościowej pozycji. Warto kupić tę książkę. Za jedyne 10 zł możemy się przenieść w przeszłość 🙂

 • Skungsajz

  Lepiej zeskanujcie i wrzućcie jakiegoś ebooka.

 • OzoAdmin

  [quote]Lepiej zeskanujcie i wrzućcie jakiegoś ebooka.[/quote]
  Prawdopodobnie niedługo będzie udostępniona wersja elektroniczna.

 • Guest

  Wiem… XXI w. i tak dalej, ale książka w ręce to inny wymiar. Poza tym jest wydana na dobrym kredowym papierze i fajnie się ją ogląda i czyta

 • Andy

  bardzo dobre wydanie a i cena bardzo przystępna, 10zł, no i oczywiście kolejna porcja wiedzy o naszym mieście. Dzięki wszystkim którzy dopomogli w ukazaniu się tej książki. Wiem że jest pisana przez p.Górnego kolejna książka o naszym mieście i wiem że będzie to duża dawka wiedzy o mieszkańcach Ozorkowa.

 • Dobiesława

  Szkoda,że nie uwzględniono kamienic „koło krzyża”.Większa przeznaczona była dla dyrekcji i ważniejszych urzędników zakładów bawełnianych,a w kamienicach po przeciwnej stronie ulicy mieszkali majstrowie i pomniejsi urzędnicy.