INTERPRINT Polska rozbuduje halę produkcyjną

6
265
INTERPRINT Polska

Jak informuje strona ŁSSE, firma INTERPRINT Polska Sp. z o.o. uzyskała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

INTERPRINT Polska Sp. z o.o. chce rozbudować halę produkcyjną oraz uruchomić nową, innowacyjną linię technologiczną przeznaczoną do lakierowania papieru dekoracyjnego przeznaczonego głównie na potrzeby branży meblarskiej. Koszt inwestycji to 25 mln zł, a zatrudnienie w Podstrefie Ozorków ŁSSE znajdzie przynajmniej 10 nowych pracowników. Spółka zobowiązała się też, że utrzyma dotychczasowe zatrudnienie na poziomie 131 etatów.

To już trzecie zezwolenie na działalność w ŁSSE dla firmy INTERPRINT. Łączne nakłady firmy w Podstrefie Ozorków dla obu wcześniejszych zezwoleń wyniosły blisko 129 mln zł.

 • Daniel G.

  A kogo to interesuje?

 • paulina

  Ta wiadomość pewnie zainteresuje tych co szukają pracy.
  Ale to pewnie praca dla mężczyzn 🙁
  Mnie bardziej by zainteresowała wiadomość typu:
  -kiedy i jaki dyskont lub supermarket otworzy się w najbliższym czasie w Ozorkowie?
  W ostatnim czasie kilka działek (pod markety)zostało sprzedanych na terenie Ozorkowa,więc może ktoś wie co,gdzie i kiedy powstanie w naszym mieście.
  Zyskali by mieszkańcy (tańsze zakupy) i osoby bez zatrudnienia(taki duży sklep to kilkanaście miejsc pracy).
  Jeśli coś wiecie to napiszcie co i kiedy powstanie w Ozorkowie?

 • mietek z kowalewic

  i kogo to inteteresuje jak tam tylko rodzina i znajomi gory maja szanse sie dostac do pracy . a ze 2 razy w roku kilka osob pojdzie na rozmowe z ktorych i tak dostanie sie rodzina lub znajomy gory to i ladniej wyglada smich

 • Grad

  A ci co tam pracują, to uważają się za bogów, w głowach się tym robolom poprzewracało, zwłaszcza takiemu jednemu co ma zespól weselny, jak mu tam było…

 • fenix

  może cos na temat powstania BZURY OZORKÓW!!

 • Guest

  Witam.
  Czy ktoś może ma wiarygodne informację,gdzie i kiedy w najbliższym czasie na terenie Ozorkowa zostaną otwarte sklepy typu: supermarket, dyskont? (Lidl, PoloMarket, Netto,Biedronka, Aldi,Stokrotka itp).
  (ciekawe czemu InterMarche nie stawia jeszcze obiektu na Lotniczej???)
  Byłabym bardzo wdzięczna za rzetelne i sprawdzone informacje.
  Pozdrawiam.