Klikając pomagasz zwierzętom przetrwać zimę

6
46
Pomóżmy zwierzętom

Zima to najtrudniejszy czas dla zwierząt ze schronisk. Brakuje wówczas karmy, koców i środków na ogrzewanie, a koszty utrzymania intensywnie rosną. Mamy jednak szansę, by w prosty sposób pomóc zwierzakom ze schronisk.

Tesco pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals po raz trzeci organizuje akcję wsparcia dla schronisk. Od 5 do 19 stycznia br. co dziesiąta złotówka wydana na karmy Tesco i Tesco Pet Food zostanie przeznaczona na zakup pokarmu dla 5 schronisk wybranych przez internautów na www.tesco.pl.

 

 

Zachęcamy do głosowania na dwa najbliższe schroniska:

 1. Łódź – Hotel dla Bezdomnych Zwierząt i Ptactwa Domowego w Łodzi – Kosodrzewiny 56 oraz oraz filia pod Łodzią – Wojtyszki 18 – tutaj trafiają bezdomne psy i koty z Ozorkowa
 2. Zgierz – FUNDACJA MEDOR – Schronisko dla Zwierząt – ul. Urocza 9
 3. Łęczyca – Schronisko dla bezdomnych Zwierząt – ul. Staromiejska

Kupując karmę dla swojego czworonoga w Tesco możemy pomóc zwierzętom, które nie miały szczęścia spotkać dobrego opiekuna. A dzięki internetowemu głosowaniu sami miłośnicy zwierząt podpowiedzą nam, które schronisko najbardziej potrzebuje pomocy – mówi Beata Rożek, Menedżer ds. Społecznej Odpowiedzialności Tesco.

Zimą, kiedy śnieg i mróz utrudniają dostęp do pożywienia i wody, o przetrwanie walczą nie tylko zwierzęta dzikie. Cierpią również bezdomne psy, koty oraz inne zwierzęta domowe. Bez naszej pomocy wiele z nich może nie przetrwać tego trudnego okresu – mówi Ewa Gebert, Prezes OTOZ Animals.

Klienci Tesco mogą pomóc zwierzętom kupując karmę Tesco i Tesco Pet Food, a następnie zdecydować, które ze 181 schronisk biorących udział w akcji, otrzyma wsparcie. Głosy można oddawać na stronie internetowej www.tesco.pl/schroniska.

Do 5 schronisk, które zbiorą największą liczbę głosów, trafi zapas karmy. W ubiegłorocznej edycji akcji "Pomóżmy zwierzętom" klienci Tesco i internauci oddali 94 tysiące głosów. Wygrały schroniska z Sosnowca, Gliwic, Zabrza, Szczecina i Lublina – na każde z nich głosowało kilka tysięcy osób. Jak będzie w tym roku – dowiemy się już za dwa tygodnie.

W rankingu Tesco bierze udział 15 schronisk z województwa łódzkiego:

 1. Bełchatów – Schronisko dla bezdomnych zwierzą – ul. Zdzieszulicka
 2. Kutno – Schronisko dla bezdomnych zwierząt domowych "PRZYJACIEL" – ul. Kotliska 13
 3. Łęczyca – Schronisko dla bezdomnych Zwierząt – ul. Staromiejska
 4. Łódź – Schronisko dla Zwierząt – ul. Marmurowa 4
 5. Łódź – Hotel dla Bezdomnych Zwierząt i Ptactwa Domowego w Łodzi – Kosodrzewiny 56 oraz oraz filia pod Łodzią – Wojtyszki 18
 6. Łowicz Schronisko dla Zwierząt – ul. Katarzynów 111 
 7. Opoczno Schronisko dla Zwierząt – Karwice 2 
 8. Pabianice – Schronisko dla zwierząt – ul. Partyzancka 110
 9. Piotrków Trybunalski – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt – ul. Gliniana 10 
 10. Radomsko – Schronisko dla Zwierząt – ul. Spacerowa 118
 11. Sieradz – Punkt Przetrzymywania Zwierząt – ul. Wojska Polskiego 102
 12. Skierniewice – Schronisko dla Zwierząt – ul. Pamiętna 2 
 13. Wieluń – Schronisko dla Bezdomnych Zwierzat – ul. Wieluńska 108, Szczyty 
 14. Zgierz – FUNDACJA MEDOR – Schronisko dla Zwierząt – ul. Urocza 9 
 15. Tomaszów Mazowiecki – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt – ul. Kepa 3
 • AMgine

  Szkoda, że promujecie schroniska znajdujące się najbliżej Ozorkowa, a nie to do którego trafiają psy i koty z naszego miasta, czyli Hotel dla Bezdomnych Zwierząt i Ptactwa Domowego w Łodzi

 • OzoAdmin

  [quote]Szkoda, że promujecie schroniska znajdujące się najbliżej Ozorkowa, a nie to do którego trafiają psy i koty z naszego miasta, czyli Hotel dla Bezdomnych Zwierząt i Ptactwa Domowego w Łodzi[/quote]
  Już dodałem do wiadomości link do schroniska w Łodzi.

 • Guest

  szkoda wam zwierzat moze pomyslcie o samych sobie, pzreciez w tym miescie ludzi traktuje sie gorzej niz zwierzeta jak kaze im sie chodzic czy jezdzic po tak dziurawych i niebezpiecznych drigach jakie mamy w naszym miescie. Moze ktos w koncu zajmie sie opowiedzialnoscia za szkody wyrzadzone w wyniku tych dziur, gdyz miasto placic za to nie chce. A co do zwierzat np dzikich pałetających sie po naszym miescie i zdychajacych z wyciecznia zimna i glodu, moze tymi sie ktos zajmie. Bezpanskimi to niech sie lepiej zajmnie straz miejska i przylapie tych co je porzucaja, a nie marnowaniem czasu na ustawianie fotoradaru w takim miejscu abu nikt go niezauwazyl i zarobil jak najwiecej kasy

 • toma

  nie polecam schroniska w karwicah ze wzgledu na okoliczosci zachowania pracownikow

 • toma

  prosze o opinie na muj emajl

 • toma

  zabralem psa z tamtad ale juz nie moge go oddac nie chca go a pies jes agresywny . mam teraz duzy problem ale mysle powiadomic tvp