Darmowy kurs na sekretarkę

4
38
Projekt "Znajdź pracę dla Siebie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Agencja Pracy Tymczasowej PRACOWNIK zaprasza kobiety i mężczyzn, którzy są bezrobotni lub nieaktywni zawodowo do udziału w darmowym kursie zawodowym przygotowującym do pracy na stanowisku sekretarki.
Kurs zostanie przeprowadzony w ramach projektu "Znajdź pracę dla Siebie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Początek kursu w połowie maja.

 

 

W kursach mogą brać udział osoby zameldowane na terenie miasta lub gminy Ozorków. Organizator zapewnia darmowy dowóz na miejsce szkolenie oraz darmowe wyżywienie. Uczestnicy otrzymają także jednorazowe stypendium w wysokości 480 zł (brutto).

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 505 065 777 lub odwiedzenie biura APT PRACOWNIK w Ozorkowie przy ul. Listopadowa 9a (Budynek Inkubatora Przedsiębiorczości, wejście od strony podwórka).

 • andrzejjj

  to chyba wyłudzacze to organizują

  • basiaozo

   Najlepiej stwierdzić-„wyłudzacze”.No po co ma się tutaj cokolwiek kręcić?Zastanów się człowieku przed ferowaniem wyroków!

 • andrzejjj

  Przepraszam, w dzisiejszych czasach wydaje się dziwne szkolenie za darmo i jeszcze odpalają 480 zł.

 • jaozo

  drogi Andrzeju, nie słyszałeś nigdy o środkach unijnych, które finansują takie programy, przyczyniające się do tego aby taki czlowiek jak Ty znalazł wreszcie pracę?