Dokonaj wpisu w księdze kondolencyjnej

8
40

Mieszkańcy Ozorkowa, pogrążeni w żałobie w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii i wszystkich osób, które zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, mogą wyrazić swój żal, dokonując wpisu w księdze kondolencyjnej.

Od środy do piątku księga będzie wyłożona w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Listopadowej 6.

Księgi kondolencyjne będą także wyłożone w ozorkowskich szkołach: w środę, 14 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Średniej 30 i w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Traugutta 1. W czwartek, 15 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Cegielnianej 25 i w Zespole Szkół Zawodowych przy ul. Słowackiego 2. W piątek, 16 kwietnia, w Gimnazjum nr 1 przy ul. Lotniczej 1 i w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Kościuszki 27.

W sobotę, 17 kwietnia i w niedzielę, 18 kwietnia, księgi kondolencyjne zostaną wyłożone w ozorkowskich kościołach.

Wszystkie księgi kondolencyjne zostaną złożone w jedną księgę, która w przyszłym tygodniu zostanie przekazana do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie.

 • Guest

  Propaganda…

 • Bary Ozo

  Moje przodki nie dla sławy
  Często w bój chodzili krwawy.
  [b]Katyńsk[/b]i kraj niemiły,
  Gdzie są dziadów mych mogiły… 🙁

 • Barbara

  Niech Dobry Bóg weźmie w opiekę wszystkie ofiary wypadku samolotowego w Katyniu.

 • futurebound

  Najgłębsze wyrazy współczucia dla Rodzin wszystkich Ofiar poległych w dniu 10.04.2010 r., w katastrofie pod Smoleńskiem. Pamiętajmy – nic w życiu nie dzieje się bez celu!

 • Adrianna

  Z Całego serca pragnę złożyć kondolencje rodzinom tym,którzy stracili bliską osobę w tragedii rozbicia sie samolotu prezydenckiego dnia 10.04.2010r,a najbardziej szkoda mi pani Marty Kaczyńskiej córki Lecha i Marii,ponieważ stracila obu rodziców naraz.Bedziemy sie modlić do nich,aby nam pomogli w trudnych sytuacjach . Dziekujee za uwagee przeczytania tego co napisallam xD [*] 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

 • podejrzliwy

  podejrzewam że ludzie Ci zgineli przez Lecha Kaczyńskiego, gdyby się nie spóźnił na wylot to mogliby wylądować jak wcześniejszy samolot bo pogoda była wtedy lepsza a tak to już nie mieli czasu na dolot doinnego lotniska i zdążenie na uroczystość w Katyniu, czas pokaże jak było i wtedy zobaczymy

 • x

  [*]

 • x

  [*]