Gmina kupi plac pod budowę nowego urzędu

5
79

Nowa siedziba Urzędu Gminy Ozorków powstanie przy ul. Słowackiego 2. Podczas posiedzenia rada powiatu zgierskiego wyraziła zgodę na sprzedaż placu pod budowę, położonego w Ozorkowie na terenie Zespołu Szkół Zawodowych, zarządzanego przez powiat.

Nieruchomość została wytypowana do sprzedaży z uwagi na to, że teren ten nie był wykorzystywany przez szkołę – mówi wicestarosta zgierski Marcin Karpiński. – Z uwagi na to, że nieruchomość zostanie sprzedana samorządowi, nie będzie ogłaszany przetarg. Z tego samego powodu cenę za teren o powierzchni 3 tys. metrów kwadratowych ustalono na 200 tys. zł, poniżej wartości rynkowej.

(WKU) Express Ilustrowany

 • Guest

  sobie budują pałace a o wyremontowaniu starego, obskurnego placu, który jest wizytówką miasta słyszymy od ilu to już lat..

 • OzoAdmin

  [quote]sobie budują pałace a o wyremontowaniu starego, obskurnego placu, który jest wizytówką miasta słyszymy od ilu to już lat..[/quote]W artykule jest mowa o Urzędzie [b]GMINY[/b] a nie Miasta 🙂

 • Guest

  ale kazdy pieje do miasta P. Michale gdyż tam talataństwo i lawerostwo sie szerzy co do gminy to wielki szacun Wójt ma głowę na karku– nie jak inni po tej drugiej stronie półciwiatku bezmózgich incydentów

 • ja

  ktore to sa dolkadniej tereny?? tam gdzie boisko czy bieżnia??

 • ozorkowianka

  Skoro szkoła nie wykorzystywała terenu właściwie – to może pani dyrektor lepiej zagospodaruje ten teren dla młodzieży. Gmina niech zostanie tam gdzie jest – będzie taniej. Ludzie opamiętajcie się – przecież to wszystko z naszych podatków.