Oferta pracy dla trenera piłki nożnej

0
92

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ozorkowie w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie aktywnymi formami spędzania czasu wolnego przez chłopców (miłośników piłki nożnej) z terenu miasta Ozorkowa zamierza w czasie ferii zimowych 2010r zorganizować dodatkowe zajęcia sportowo-rekreacyjne (piłka nożna).
Proponowane przez nas dyscyplina sportu stanowi alternatywę dla typowych zajęć organizowanych w ramach lekcji wychowania fizycznego.

W związku z tym MOSIR poszukuje kandydatów na stanowisko TRENER – INSTRUKTOR (specjalność piłka nożna).
Więcej w dalszej części artykułu.

TRENER / INSTRUKTOR

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Branża: zajęcia sportowo-rekreacyjne

Prezentacja ośrodka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ozorkowie w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie aktywnymi formami spędzania czasu wolnego przez chłopców (miłośników piłki nożnej) z terenu miasta Ozorkowa zamierza w czasie ferii zimowych 2010r zorganizować dodatkowe zajęcia sportowo- rekreacyjne (piłka nożna).
Opis stanowiska pracy
Zajęcia obejmują organizację zajęć od poniedziałku do piątku ( możliwa praca również w weekendy ) w godzinach :
8.00-10.00 i 12.00-15.00 podczas ferii zimowych 2010r dla dzieci ,młodzieży i dorosłych.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
TRENER –INSTRUKTOR (specjalność piłka nożna)

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Przygotowywanie scenariusza zajęć
  • Przeprowadzanie zajęć i treningów w oparciu o przygotowany program
  • Organizacja zawodów i imprez sportowo-rekreacyjnych
  • Ocena efektywności treningów, przygotowywanie sprawozdań

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (sprzęt sportowy i treningowy)
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do innych zajęć
  • Możliwość pracy w weekendy
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Przyjemną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (kierunek: wychowanie fizyczne lub pokrewne )
  • W przypadku osób zainteresowanych weekendową opieką podczas wyjazdów – uprawnienia pedagogiczne
  • Doświadczenia w pracy z młodzieżą i dziećmi
  • Wiedzy i zainteresowania wybraną dyscypliną sportu
  • Odpowiedzialności, rzetelności i pozytywnego nastawienia

Informacje dodatkowe
Oferty będą przyjmowane do 12lutego 2010r godz.12.00
Miejsce pracy: obiekty sportowo- rekreacyjne MOSiR
Wszystkich chłopców chętnych do wzięcia udziału w treningach serdecznie zapraszamy- MOSiR Ozorków.