Sylwester z dwójką – ale nie przed TV!

7
76

Dla tych którzy nie mają jeszcze planów na sylwestra, miasto Łódź i TVP2 przygotowało nie lada atrakcję. 31 grudnia na placu wolności, o godzinie 21.00 zaczyna się "Sylwester z dwójką". Na olbrzymiej scenie wystąpią takie gwiazdy jak: Doda, Booty Luv, Perfect, Katerine, Oceana, Maryla Rodowicz, Blue Café, Ewa Farna, Afromental, Neo, Jay Delano, Łukasz Zagrobelny, AudioFeels, Pectus, Bel-Mondo i Candy Girl ; Będzie to jedna z największych imprez w Polsce w 2009 roku. Pomnik stojący na środku placu ma być przebudowany na olbrzymią śrubę, a cała scena (jak można już zauważyć) będzie naprawde gigantyczna, prace trwają dzień i noc.

 • loko

  prace trwają dzień i noc jakos tam bylem w niedziele rano a tu lipa nikogo niee ma

 • [url]http://moya.toya.net.pl/site_online.php?m=3[/url]

 • zyczliwy

  Perfect….? oficjalna strona nic o tym nie mówi chyba, że ktoś ma jakieś przecieki

 • bla

  Ja czytałam na jakiejś łódzkiej stronce, że zaczyna się o 20.00 więc jak w końcu jest?

 • bossz..

  Wystarczy program tv żeby wszystko wiedziec ehh..

  W Łodzi odbędzie się impreza sylwestrowa, podczas której wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady. Spośród zagranicznych gości widzowie usłyszą Oceanę, Katerine, Bel-Mondo i Booty Luv. Koncert rozpoczną najpopularniejsze polskie kabarety, które przeistoczą się w gwiazdy światowego formatu, m.in.: Michaela Jacksona, Kylie Minogue, The Rolling Stones, Rihannę, Lady GaGa i innych. Dalszy ciąg widowiska przybierze formę muzycznej odysei będzie to podróż przez tunel czasu, który przeniesie widzów w 2010 rok.

 • mieszkaniec

  Szkoda ,ze w naszym malutkim miasteczku nigdy sie nic nie dzieje ,a bąbki na choince pamiętają towarzyszy i towarzyszki . . .

 • Guest

  No to jak w końcu pisze się „Sylwester” określając dzień 31 grudnia? W artykule jest z wielkiej i małej litery a zalecane jest pisanie z wielkiej.
  Nazwa placu też powinna być napisana z wielkiej litery