Dodaj ogłoszenie w serwisie Ozorków.net

3
80

W dniu wczorajszym serwis Ozorków.net wdrożył moduł Ogłoszenia.

Dostępny jest pod adresem http://www.ozorkow.net.pl/ogloszenia/index.html

Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne. Do ogłoszenia można dodać trzy pliki graficzne.

By dodać ogłoszenie należy zalogować się dokonując wcześniej rejestracji. Wymagane jest podanie imienia, adresu e-mail, tytułu, i treści ogłoszenia, reszta pól jest opcjonalna. Proszę za każdym razem wybierać odpowiednią kategorię. Ogłoszenie jest automatycznie kasowane po 30 dniach.

Za treść ogłoszeń serwis Ozorków.net nie ponosi odpowiedzialności. Ogłoszenie jest publikowane bez konieczności akceptacji przez administrację serwisu Ozorków.net. Niemniej zastrzegamy sobie prawo usuwania ogłoszeń.

 • Qadrat

  Fajna sprawa, co prawda na ozoforum jest dział „Sprzedam”, lecz nie wszyscy tam zaglądają.

  Nie wiem, czy adres mailowy się ukazuje wszystkim oglądającym, czy tylko zarejestrowanym – ale jeśli wszystkim to chyba źle (mam na myśli boty skanujące strony, czy jak to się tam nazywa, w celu umieszczeniu maila na liście spamowej).

 • Emaile są widoczne dla wszystkich. Tak naprawdę przed spamem chronią nas mechanizmy antyspamowe na serwerach pocztowych. Nawet jeśli nasz adres email wpadnie w niewłaściwe ręce to nic nam nie grozie.

  Mimo wszystko wprowadzę mechanizm „antybotowy” w Ogłoszeniach.

 • OzoAdmin

  [quote]Nie wiem, czy adres mailowy się ukazuje wszystkim oglądającym, czy tylko zarejestrowanym – ale jeśli wszystkim to chyba źle (mam na myśli boty skanujące strony, czy jak to się tam nazywa, w celu umieszczeniu maila na liście spamowej).[/quote]
  Maile są już szyfrowane, dla przeglądarki jest widoczny normalnie, natomiast dla botów nie do odczytania. Polecam zobaczyć źródło strony na której jest dowolne ogłoszenie 🙂