Zarząd KS TUR składa podziękowania mieszkańcom

5
52

Zarząd KS TUR Ozorków składa podziękowania mieszkańcom Ozorkowa za liczne przybycie na stadion miejski w dn. 26.04.09 i wspaniały doping zawodników nasze drużyny w meczu z MKS Górnik Łęczyca. Szczególne podziękowania Zarząd KS TUR Ozorków kieruje do władz miasta Ozorków, do Burmistrza Miasta Ozorkowa Pana Piotra Gizińskiego bez pomocy którego przygotowanie tego wspaniałego sportowego wydarzenia nie byłoby możliwe.

Dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta, Ozorkowskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu, Panu Prezesowi Krzysztofowi Gawrońskiemu, Straży Miejskiej w Ozorkowie, Panu Komendantowi Straży Krzysztofowi Piesikowi, funkcjonariuszom Policji w Ozorkowie, a w szczególności Komendantom Grzegorzowi Tomczakowi i Markowi Maciejewskiemu, oraz ludziom dobrej woli za wkład pomoc okazaną Klubowi.

Zarząd KS TUR Ozorków
Przemysław Wajer
Jacek Kałużny
Adam Karczewski

 • zakrecony

  a strazaka kto podziekuje??

  • Guest

   serdeczne dzieki dla strazakow,ale oni mieli specjalne podziekowanie,,,

 • szczupak

  wszyscy jesteście Chrystusami :whistle:

 • ozorkowianin

  Jezu, ale macie problemy, to że ktoś nie może dać 2mln zł na piłke to nie znaczy, że nic nie robi. Ja tam sie ciesze, ze w Ozo są ludzie którym zależy na sporcie i wzieli się za budowanie nowej drużyny od początku. To się chwali. A te głupie wpisy, to bym sie nie zdziwił jakby to ktos z leczycy pisał…

 • klaudiusz

  Posty są wyedytowane. Jeżeli macie Panowie sobie coś do powiedzenia, to zapraszam na forum/maila. Strona główna jest wizytówką miasta.