Medale ratowników na GP Polski w Ratownictwie Wodnym w Lublinie

22
90

GP Polski w Ratownictwie Wodnym w LublinieW dn. 21.02.2009 reprezentacja Zgiersko-Łęczyckiego WOPR (Anna Bartczak, Marta Szymczak, Katarzyna Dębska, Alicja Michalak, Bartosz Szczepaniak, Mateusz Sass, Piotr Gosiński i Tomasz Wojda) brała udział w GP Polski w Ratownictwie Wodnym w Lublinie.

Zobacz wszystkie zdjęcia w OzoGaleri

Osiągnięcia indywidualne naszych zawodników to:

 • 50 m ratowanie manekina
  • I miejsce w juniorach (5 w seniorach) – Anna Bartczak
  • IV miejsce w juniorach (10 w seniorach) – Alicja Michalak
 • 100 ratownik
  • I miejsce w juniorach (4 w  seniorach) – Anna Bartczak
  • II miejsce w juniorach (5 w seniorach)  – Marta Szymczak
  • V miejsce  – Bartosz Szczepaniak
 • 100 m ratowanie kombinowane
  • IV miejsce egz. w juniorach (8 egz. w seniorach) – Anna Bartczak i Alicja Michalak
 • 100 m ratowanie w płetwach
  • I miejsce w juniorach (4 w seniorach) – Anna Bartczak
  • III miejsce w juniorach (6 w seniorach) – Marta Szymczak
  • V  miejsce – Tomasz Wojda

Rewelacyjnie wypadła sztafeta 4×50 m z pasem ratowniczym w składzie Anna Bartczak, Marta Szymczak, Katarzyna Dębska i Alicja Michalak zajmując I miejsce.

Wyniki naszych zawodników pozwoliły sklasyfikować reprezentację ZŁ WOPR na III miejscu w klasyfikacji medalowej open oraz na I miejscu w klasyfikacji juniorów.
Anna Bartczak została sklasyfikowana w klasyfikacji generalnej na V miejscu.

Za miesiąc 21 marca odbędzie się II runda GP w Ratownictwie Wodnym, której tym razem organizatorem będzie Zgiersko-Łęczyckie WOPR.
Zapraszamy miłośników profesjonalnego ratownictwa.

Prezes ZŁ WOPR St. Ochota

 • Guest

  No no mamy plywaków :woohoo:

 • pływak

  w ozorkowie istnieje nie tylko piłka nożna i siatkówka, ale także nie zauważalne pływanie

 • Guest

  zgdzam sie z Toba…taka prawda, niestety :s

 • ratownik

  ratowników mamy dobrych, szkoda jednak że swoje umiejętności szlifują na basenach sąsiadów, a nasz basen świeci pustkami

 • Gość

  Ale przecież duża część z tych którzy zajęli jakies miejsca jest ze Zgierza.

 • gość

  NIby kto? Anka, Marta, Alicja.. Ozorków.

 • Guest

  Jak mamy szlifowac swoje umiejetności?? gdy jest problem wejscia na basen..szukamy gdzie indziej;/;/

 • Ratownik 2

  akurat reprezentanci zgr WOPR-u to dziewczyny z Ozo oraz faceci ze Zgr i tyle ❗

 • Guest

  taka prawda….tu nigdy nic sie nie rozkreci bo ozo jest do d…

 • Guest

  zgadzam się… bo tak jest… nawet jest problem z wejściem na basen…

 • [quote]Jak mamy szlifowac swoje umiejetności?? gdy jest problem wejscia na basen..szukamy gdzie indziej;/;/[/quote]Jakiego typu to problem z wejściem na basen w Ozorkowie macie?

 • gość

  takie, ze kierowniczka basenu robi wielka łaskę jak nas wpuszcza darmowo raz w tygodniu w niedziele o 8.00 … w innych godzinach nawet nie mamy co marzyc.

 • Guest

  no tak..bo jest za duzo ludzi..i niby ich odstraszamy..

  • Guest

   te problemy niestety zniechęcaja nas do trenowania tutaj wiec staramy sie pływac ale na innych basenach gdzie nie ma problemów z wejściem

 • szpiq

  pieprzycie bez sensu aż mi uszy puchną, w każdy sport trzeba zainwestować i taka jest prawda, a jeżeli wolicie jechać do Zgierza i trenować za darmo na tamtym basenie a na bilet wydać 5zł to tu za tą samą cenę też wejdziecie i bez problemów, jak chciałem grac w tenisa to kupiłem rakietę za 400zł i nie pieprzyłem potem że MOSiR nie stwarza mi perspektyw do gry… więc dorośnijcie

  • gość

   ciekawe… to jakbys np mial wybierac miedzy gra na jakims korcie dla miasta, ktore Cie wynagradza za sukcesy rekompensujac nawet to wejscie na boisko a miastem, ktore to zlewa.. ciekawe co bys wybral.. myslisz, ze my nie inwestujemy? wszystko kosztuje.. stroje, wyposazenie. a na basenie i tak ludzi jak na lekarstwo.. zamiast wesprzec nas, miasto inwestuje w pilke czy siatkowke.. z zerowym skutkiem. zastanow sie.
   plywalam i wiem jak to dziala. i wcale mi nie przeszkadza, ze reprezentowalam zgierz. 🙂

 • Guest

  wole reprezentowac zgr…a myslisz ze co my tu za kase plywamy..mylisz sie..zero

 • Guest

  pss..bo w ozo teraz trenuje garstka nas..bylo nas wielu i kazdy poodchodził

 • On

  Nie gadaj ze z zerowym skutkiem jest wydawanie kasy na siatkówkę czy piłkę nożną .. siatkówka jest chyba teraz najbardziej popularnym sportem wraz z piłką ręczna sprzęt do siatkówki tez kosztuje.. a o ile pamiętam to chyba teraz jest rocznik siatkarzy bodaj ze 91 którzy byli już 3 razy na Mistrzostwach Polski i również przywieźli medal .. wiec tutaj twój komentarz był nie na miejscu..

 • gość

  [quote]Nie gadaj ze z zerowym skutkiem jest wydawanie kasy na siatkówkę czy piłkę nożną .. siatkówka jest chyba teraz najbardziej popularnym sportem wraz z piłką ręczna sprzęt do siatkówki tez kosztuje.. a o ile pamiętam to chyba teraz jest rocznik siatkarzy bodaj ze 91 którzy byli już 3 razy na Mistrzostwach Polski i również przywieźli medal .. wiec tutaj twój komentarz był nie na miejscu..[/quote]
  chodzilo mi raczej o seniorow…

 • A ja jak chciałem nauczyć sie jezdzic na nartach to nie chodziłem do Urzędu Miasta tylko usypałem górkę , kupiłem narty za3000zzzł sprzęt , kombinezon i na umowe zlecenie wynajalem instruktora i za wszystko to ja płaciłem …w tenisa jak chcałem grac to porosiłem MOSiR i mi zrobiono drgi kort- wiec nie jest tak zle w Ozo

 • .

  .