Będą dwa wzmocnienia

3
52
pilka_nozna2.png

Trzynasty zespół piłkarskiej klasy okręgowej po rundzie jesiennej, TUR Ozorków, myśli o wzmocnieniach. Mówi się o dwóch transferach.

Zawodnicy od kilku dni już trenują. 31 stycznia zagrają ze Zjednoczonymi Stryków, 7 II z Włókniarzem Zgierz, 8 II z Orłem Parzęczew, 14 II z MKS Kutno, 21 II z LKS Sarnów, 28 II z Kolejarzem Łódź, 7 III z MKP Zgierz, zaś 15 III znów z Orłem.

Bliżej Ciebie, 17.01.2009
Tekst: (BART)

 • ktos

  ciekawe co to za wzmocnienia niby, fajnie ze 2 osoby maja dojsc a z 10 chce odejsc i pilkarze czekaja na zalegle pieniadze, tez mi wzmocnienia;-)

 • jones

  po 1 bez urazy ale jak ktos kopie pilke w 5 lidze to nie jest chyba pilkarzem:-)pilkarzem to chyba moze sie nazwac ktos kto gra w troche wyzszej lidze:-), po 2 to podobno dosc znana firma pana bylego sedziego Z. tez czeka na zalegle pieniadze w wysokiej kwocie od innego pana z miasta oz:-)ale ja tam nic nie wiem tak tylko ludzie na rynku gadaja:-)

 • ROGGU

  witam
  swego czasu (rok 1985-1991)grałem w piłkę w RKS „BZURA” Ozorków
  a były to lata kiedy z niezłą ekipą chłopaków po części z OZORKOWA/ŁODZI i ŁĘCZYCY zrobiliśmy w kilka lat awans z klasy A – do III Ligi – bylo minęło -szkoda!!!!
  wspomniałem o tym ponieważ poszukuje z tych czasów wszelkich wiadomości związanych z klubem a szczególnie z drużyną seniorów w piłce nożnej/ jej wyników osiąganych na boisku oraz wszelkich innych wiadomości / zdjęć itp/itd
  jeśli ktoś z odwiedzających tę stronę dysponuje takowymi lub zna kogoś kto mógłby coś takiego mieć to prosze o kontakt.
  p.s. pozdrawiam wszystkich moich kumpli z boiska z BZURKI ([b]GUTKA[/b]/[b]WITKA[/b]/[b]SIUBLA[/b]/[b]JACKA[/b]/[b]SYLWKA[/b]/[b]ROMANA[/b]/[b]ARKA[/b]/[b]RYSIA[/b] i innych chłopaków z którymi miałem okazję pograć te pare lat oraz wspaniałych kibiców szczelnie wypełniających często stadion BZURKI i jeżdżących z nami zawodnikami na każdy mecz.
  prosze pisać info na maila [b]rogguk@wp.pl[/b]
  chciałbym zebrać jak najwięcej wiadomości związanych z tym czasem szczególnie wiadomości /wycinków z łódzkich gazet z tamtego czasu czyli/ głosu robotniczego/ expressu ilustrowanego / dziennika łódzkiego / przeglądu sportowego itp.
  bardzo proszę o te informacje lub choćby o kontakt, może ktoś z kibiców zbierał takie wycinki z gazet???
  za co już teraz serdecznie dziękuję – krzysztof rogowski (roggu)